Listopad 2012

Let me find you in my dream.

23. listopadu 2012 v 16:22 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ One Direction
Asi bych se měla víc věnovat rozepsaným, ale tahle je taková jednuduchá a krátka..:D

Facebok page. Aneb kde mě ještě můžete najít :D

20. listopadu 2012 v 17:53 | Dizz. |  Diary.
Novinky o blogu, o mě. :D

Moje stránka o Perrie :))

Společná stránka s AnnJay o Dakotě, protože je úžaasná!

Tady jsem spoluadminka :) :D


I'm horny ♦ part 3

19. listopadu 2012 v 16:06 | Dizz. |  I'm horny.
Haha..slíbila jsem to před týdnem a stejně to stojí za nic..:D Je to celkem krátký ale já hrozně nesnáším psání na týhle klávesnici! -.- Bzw zítra možná přidám fotky z Anglie + TPFTAW :D

Bar, restaurace nebo podniknout něco s klukama? Och, já nevím.. Nejradši bych ojel nějakou holku, klidně na ne zrovna čistém záchodě v baru. Byl jsem prostě nadrženej. Holku jsem měl naposledy před dvěma dny, což byla Lana..teď jsem si vystačoval s rukou, ale to nebylo totéž. Zapnul jsem si knoflíček u džín a přes hlavu přetáhl bílé triko s výstřihem do vé. Vlasy jsem nageloval nahoru a z věšáku si vzal svou bundu. Vytáhl zi z kapsy džín mobil a vytočil Harryho číslo.

Becuse I'm sick.

11. listopadu 2012 v 19:54 | Dizz. |  Diary.
Takže první deníček na tomhle blog..:D Uhm.. jsem nemocná, ale zítra chci dát do pohybu úplně nové díly povídek. Takže zítra přibyde úplně nový díl I'm horny. Píšu ho týden :D a stejně stojí za nic, ale to je jedno :D
Jinak celkem mě naštvalo, že jsem nemocná zrovna ten tejden kdy máme letět do Anglie, takže se modllím, že to vyležím do pátku! :D Asi už vám nic jinýho napsat nepotřebuju, takže..snad jen, že tízta bude I'm horny (ano..píšu to znovu :D)


I miss you daddy.

11. listopadu 2012 v 11:46 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ normal
Sedmiletá dívka stála na pláži. Její otec ji držel za ruku a společně koukali na moře, průzračně modré moře.
"A pro tam musíš jet?" Zeptala se malá dívka, Rizze.
"Jestli to výjde, všechno bude dobré, budeme spolu moct bydlet ve Španělsku a všechno bude perfektní." Usmál se její táta.
"Ale jestli to nevýjde, tak už se nikdy neuvidíme." Zavzlykal její slabý hlásek a zelené oči zvedla nahoru k obličeji svého otce.
"Ono to výjde, neboj." Sehnul se k ní a věnoval ji polibek do blonďatých vlásků. "A až to výjde, tak ti pošlu letenku a přijedeš za mnou. Do slunného Španělska." Vzal si Rizze na klín a ona položila hlavu na jeho rameno. Společně pozorovali západ slunce.
"Ale co když je tohle naše poslední společně strávená chvilka?" Z jejích velkých očí se spustila slaná slza.
"Tak ať je ta chvíle co nejkrásnější." Zašeptal její otec a peně jí objal. Ona se snažila svými malými rukami objat ho kolem pasu, ale ruce měla moc krátké. "Mám tě moc rád."
"Já tebe taky." Opatrně se od ní odtáhl.
"Už budu muset jít. Za dvě hodiny mi letí letadlo. Daroval jí poslední pusu do vlasů a odešel..

Rizze je už patnáct let a právě sedí na posteli ve svém pokoji a kouká na fotku v dřevěném rámu. Na té fotce je ona a její táta. Možná je naivní, ale ona pořád věří, že se její táta ozve. Ikdyž je to už 8 let. Pořád doufá, že jí zavolá, že jí napíše, že si pro ní příjde ke dveřím, ale nic. Vzpomíná na jejich poslední společenou chvilku. Na poslední objetí. Její slza upadne na sklo, kterým je fotka zakryta. Z obličeje ji rychle otře, ale na fotce zůstává, jako další zaschlé slzy na sklíčku. Chybí jí táta, chybí jí muž, co by ji měl chránit. Nikomu netvrdí, že nevlastního otce nemá ráda. Má ho ráda, ale táta je táta. Ten je jen jeden.

I can't be with you.

11. listopadu 2012 v 11:44 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ Justin Bieber

Šla jsem dlouhou chodbou až k jeho šatně. Dnešek měl být výjimečný, protože jsem mu chtěla oznámit tu úžasnou novinu a ukázat fotku z ultrazvuku. "Budeme mít dítě." Ale, když jsem stála před šatnou začala jsem pochybovat. Bude to chtít slyšet? Bude si ho chtít nechat? Opatrně jsem otevřela dveře, na kterých byl nápis Justin Bieber a vstoupila dovnitř. Jen, co jsem udělala krok do místnosti a viděla, co se tam děje, moje srdce se rozpadlo na několik tisíc, možná milionů, kousků. Hned mě přešla chuť mu něco oznamovat a po lících se mi rozpíjeli slzy. Justin ležel na černém, koženém gauči, nad ním byla jedna z jeho tanečnic a rozdávali si to divokým způsobem.
"J-justine?" Vzlykla jsem a on otevřel svoje oči, které doteď zavíral od rozkoše. Vyděšeně se na mě podíval a na dívka přeskakovala pohledem z jednoho na druhého. "Slíbil si, že už to neuděláš." Utřela jsem si hřbetem ruky tváře. "Jsi akorát ubohej kretén!" Zařvala jsem a hodila po něm a poté děvce fotku malého drobečka z ultrazvuku. S brekem jsem vyběhla z šatny. V květinových balerínách jsem proběhla chodbou, kterou jsem před pár minutama procházela. Na ulici jsem si zastavila taxík a nadiktovala naši společnou adresu. Můj plán byl jednoduchý - rychle si zbalit všechny věci a zmizet. Hodila jsem po taxikáři pár bankovek a vyběhla pár schodů do našeho bytu. Rozrazila jsem je a utekla do ložnice, kde jsem zpod postele vytáhla velikej kufr a naházela do něj všechno oblečení. Do kabelky jsem si dala pas a nabíječku na mobil. Rychle jsem seběhla zase dolů, a když jsem si chtěla chytit dalšího taxíka, měla jsem smůlu. Několik jich kolem mě přejelo, ale ani jeden nezastavil. Byla jsem zoufaláa posadila se na velký tmavě fialový kufr a zabořila tvář do dlaní. Život se mi hroutí mezi prsty. Budu svobodná matka. Po tváři se sklouzla další maličká slza. Zajela jsem si prsy do vlasů a najednou jsem za sebou slyšela odkašlání.
"Jsi v pořádku?" Zeptal se mě mužský hlas a já se instiktivně otočila. Stál tam kluk, kterému bylo asi dvacet. Měl černé vlasy do čela a pletenou čepici.
"Ne..nejsem." Odfrkla jsem a otočila se zpátky směrem k silnici.
"Co se ti stalo? Tak krásná holka by neměla být smutná." Pohladil mě pozádech a mě na celém těle naskočila husina.
"Vypadni od mý holky." Zavrčel někdo za námi a my oba se otočili. Stál tam vzteky červený Justin.
"Já nejsem tvoje holka!" Zařvala jsem a stoupnula si.
"Nosíš moje dítě, takže si moje holka." Řekl hlasitě a chytl mě silně za paži.
"Au, au, co děláš?" Snažila jsem se mu vysmeknout, ale stisk byl vážně silný.
"Pusť ji, vždyť ji to bolí." Snažil se mi pomoct neznámý kluk.
"Ty se do toho nepleť." Odstrčil ho Justin na stranu. "Proč jsi mi neřekla, že budeme mít dítě?" Zašeptal a pohladil mě po líci. Ucuknula jsem hlavou a koukala do země.
"Protože jsem to zjistila dneska a navíc..MY dítě mít nebudeme. JÁ budu mít dítě." Konečně jsem se mu vysmekla a stopla si rychle taxíka, který mi zastavil na kraji silnice. Vzala jsem kufr a chtěla ho tam dát, ale Justin ho taky chytnul.
"Pusť to a běž si za tou děvkou." Sykla jsem a vyrvala mu ho z ruky. Podívala jsem se na černovlasého kluka, který nás pozoroval.. Přišel k taxíku a nasednul do něj. Sedla jsem si vedle a zabouchla jsem sveře. Podívala jsem se z okýnka a viděla jsem Justina, jak stojí na chodníku se sklopenou hlavou a rukama v kapsách.
"Kam půjdeš?" Zeptal se mě neznámý. "Mimochodem jsem Bryan."
"Já jsem Alli." Usmála jsem se. "No jinak já nevím kam půjdu. Asi k rodičům do New Yorku." Pokrčila jsem rameny.
"A co kdybys byla pár dní u mě? Spolubydlící se právě odstěhoval a mám jednu postel volnou." usmál se Bryan.
"Ehm..nechci se vtírat." Jemně jsem zrudla a podívala se na své prsty, kde se třpytil stříbrný prstýnek s malm kamínkem. Dárek od Justina k třetímu výročí. Sundala jsem ho z prstu a uviděla proužek bílé neopálené kůže. Prstýnek jsem schovala do kapsy a zadívala se znovu na Bryana.
"Mě to vadit nebude. Je to tam takové tiché." Usmál se a potom pohledem přelétl na moje břicho. "Ty jsi vážně v tom?"
"Jo.." Zabručela jsem.
"Já sice jsem se snažil neposlouchat, ale jestli tě vážně s někým podvedl je to kretén. Neměl si nechat tak úžasnou holku, která pod srdcem nosí jeho malého drobečka, proplout mezi prsty."Usmál se povzbudivě Bryan.
"Asi nejsem tak úžasná, když mě podvedl.." Zašeptala jsem a opřela si hlavu o jeho rameno. Začali mi od únavy padat oči. Usnula jsem na Bryanově rameni a neměla jsem tušení kam jedeme.

Ležela jsem v pokoji se světle modrými stěnami. Velká manželská postel se mi rozprostírala pod zády a byla jsem přikryta bavlněnou dekou. Pomalu jsem si sedla a hned jsem ten pokoj poznala. Jak jsem se sakra dostala zpátky sem? Zvedla jsem se, protože jsem na zrcadle viděla připnutý lísteček.
Promiň mi to, ale na Justinovi bylo vidět, že ho to mrzí. A to dítě potřebuje otce. Zkus mu dát šanci nebo ho alespoň vyzvednout. Omlouvám se za ten podraz, ale..musel jsem. Btw v telefonu máš moje číslo, kdyby to nepomohlo ozvi se.
Bryan
Naštvaně jsem zmačkala ten kus papíru a hodila ho na stranu. Zmačkaná kulička papíru odletěla do rohu, kde se zastavila o zeď a sjela k zemi. Otevřela jsem dveře a v bytě bylo ticho. Žádné mluvení, nebyla zaplá televize..nic. Přišlo mi to jak oděsivé ticho. Opatrně jsem našlapovala směrem do obýváku. Je divné, že by Justin nebyl doma..teda pokud se nevrátil za tou svojí lacinou děvkou. Najednou něco spadlo v kuchyni s tříštivým zvukem. Otočila jsem se směrem tam a rychle se šla do kuchyně podívat. Otevřela jsem dveře a viděla Justina u sporáku.
"Alli..promiň jestli jsem tě vzbudil..to-to jsem nechtěl." Začal se omlouvat a přišel přímo přede mne.
"Ne nevzbudil jsi mě ty." Řekla jsem chladně a opřela se o stěnu.
"Alli..Já tě miluju." Odmlčel se. "A budeme mít spolu dítě. Co kdybychom zapoměli na ten přešlap a byli šťastní?" Usmál se a pohladil mě po tváři.
"Justine..tolik jsem ti toho prominula, ale teď budu mít dítě..a já nechci, aby vidělo jak se taháš s nějakýma štětkama." Zašeptala jsem se a Justin mi palcem setřel slzu, která se spoštěla dolů po tváři. "Bude lepší, když se chvíli neuvidíme. Musím si to nechat projít hlavou." Vzala jsem si v chodbě kabát a pohodlné tenisky a odešla ven. Z kapsy jsem vytáhla telefon a v kontaktech vyhledala jedno číslo.
"Prosím?" Ozvalo se ze sluchátka.
"Ahoj Bryane tady Alli..nemohla bych u tebe pár dní zůstat?"

Don't hurt me.

11. listopadu 2012 v 11:44 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ Justin Bieber

"Vypadni ty hajzle!" Hodila jsem po něm skleněnou vázu a ta se rozpila pár centimetrů od jeho obličeje.
"Alli! Nebylo to tak jak to vypadalo..Já s ní vážně nic nemám.." Věděla jsem, že s podváděním problém nemá, vždyť mě podvedl několikrát a já jsem byla taková kráva, že jsem mu vždycky odpustila.
"Vážně? Víš vůbec jak to vypadalo?" Všechna krev se mi nahrnula do tváří. Měla jsem sto chutí mu jednu vlepit, ale naštěstí jsem jen křičela. "Vypadalo to tak, že ona náhodou prošla kolem tebe a úplně náhodou se svou pusou nalepila na tvou pusu." Můj hlas zdobil nepříjemný sarkastický tón. Neměla jsem náladu na ty jeho pohádky, které mi vypraví vždy po takových 'omylech'.
"Ale já se jí snažil od sebe odtrhnout, ale ona se na mě přisála moc silně." Hájil Justin svou verzi a raději se držel blízko stěny, pro případ příletu nějaké porcelánové nádoby.
"Ano a kdybych nepřišla nejspíš by jsi mě znovu podvedl!"
"Já jsem tě nikdy nepodvedl..! Ty mi snad nevěříš?" Justinův hlas nabíral rozčílený tón.
"A co Selena? A ta blonďatá barmanka, kterou jsem našla vycházet z našeho apartmánu?!" Chytla jsem lampičku a silou jí vyrvala ze zásuvky. Napřáhla jsem ruku a zase jsem těsně minula Justinův obličej.
"Selena je jen kamarádka a ta barmanka…" Nenechala jsem ho to dokončit. Radši jsem mu skočila do řeči, abych mu ušetřila další jeho ubohý kec a výmluvu.
"Vypadni!!" Rozeřvala jsem, tak nahlas, že to musel slyšet celý hotel. Justin ke mně přistoupil blíž. Díval se mi přímo do očí a hřbetem ruky mě pohladil po tváři. Moje pravá ruka se rychle zvedla a přistála na Justinově líci. Odstoupil ode mě a chytl si tvář. Podíval se na mě smutným pohledem a já pohled uhnula stranou. "Když nejdeš ty, jdu já." Pronesla jsem klidně a jen v džínách a tílku jsem vyběhla do víru velkoměsta, které jsem neznala. S Justinem jsem v New Yorku poprvé. Vždy jsem se sem chtěla podívat, a tak když mi to můj přítel nabídl, neodmítla jsem.
Procházela jsem se nočním osvětleným New Yorkem a promítala jsi ty chvíle našeho prvního rande. Vyzvedl mě až u našeho domu. Měla jsem na sobě letní květinové šaty a baleríny. Justin měl na sobě bílé tričko s výstřihem do 'vé' a černé džíny. Nohy mu zdobily červené supry. Když si vzpomenu, jak jsme se procházeli parkem a smáli se. Když mě zničehonic chytl za ruku. Jak se červenal. Jak se usmíval. Vzpomínka na to, jak mě vyprovodil až k domu a bál se mi dát pusu. Musela jsem si jí vzít sama. Milovala jsem, když se usmíval do našich polibků. Když si na prst namotával pramínky mích hnědých rovných vlasů, které jsem nosila rozpuštěné. Jak mě šimralo, když mi do ucha šeptal, jak moc mě miluje, a že mě nikdy neopustí a neublíží mi.
Moje myšlenky vyrušil zvonící telefon. -Justin-. Vzdychla jsem si a típla jsem to. Procházela jsem kolem nějakého parku, kde jsem viděla plno špinavých, opilých lidí, z kterých šel strach. Bála jsem se. Chtěla jsem jít zpátky do hotelu, ale nevěděla jsem, kde jsem. Začala jsem panikařit. Po kapsách jsem hledala telefon, ale moje kapsy byli prázdné. Ucítila jsem, jak jsem zbledla. Otočila jsem se a můj plán vrátit se směrem, kterých jsem přišla, vyrušila parta mladých opilých kluků, kteří se ke mně nebezpečně přibližovali. Couvala jsem, ale narazila jsem do něčeho měkkého.
Rychle jsem se otočila. Nějaký kluk s kapucí mě chytl za paže.
"Alli, hledal jsem tě..Nesmíš mi utíkat." Jeho sametový hlas mě uspokojil. Jemné ruce jsem mu otočila kolem pasu a přitiskla se k jeho hrudi. Vdechovala jsem jeho voňavku, kterou jsem milovala. Zavrávoral, ale naštěstí to dokázal vyvážit. Cítila jsem jak mě jeho hebké, ale zároveň mužské dlaně přejíždí mi zádech. Bála jsem se od něj odtáhnout. Co když jsem omdlela a jen se mi to zdá? Co když tam ty kluci pořád jsou? Justin se trochu sklonil k mému uchu.
"Je ti zima.. Chceš mou mikinu?" Jeho dech mě příjemně zašimral a já jsem se jen víc přitiskla k jeho hrudi. Odtáhl se ode mě. Chvíli jsem na něj zmateně koukala a pak se periferním viděním koukla směrem, kterým se blížili ti kluci. Nebyli tam. Než jsme vzpamatovala ucítila jsem jak mi Justin přes moje ramena přehodil jeho šedou mikinu.
"Prosím vezmi mě zpátky do hotelu.." Koukla jsem na něho psíma očima a on se jen usmál a chytl mou studenou ruku. Vybavila jsem si, jak jsme spolu běhali ruku v ruce po pláži. Po studeném i horkém písku. Jak jsem zakopla a Justina vzala s sebou. Ležel na mě a dívali jsme si z očí do očí. Jemně se otřel o mé rty a vyskočil zpět nahoru. Chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatovala. Tahle pusa mi nestačila. Znovu jsem ho shodila do písku, ale tentokrát jsem byla já nad ním. Můj polibek byl žhavější a vlastně byla to naše první pusa, ve které jsme zapojili jazyky..
Justin mě celou cestu držel kolem ramen a já si jen prohlížela svoje boty. Nevěděla jsem jestli mu můžu znovu odpustit, protože už to není ten Justin, co mi do ucha zpívá zamilované písničky.
Mlčky jsme došli až do našeho společného apartmánu, kde jsem se zamkla v koupelně. Opřela jsem se o keramické umyvadlo a koukala na svůj odraz v zrcadle. V obličeji jsem neměla žádný barevný tón a moje řasenka byla v rozmazaných kruzích pod mýma očima. Otřela jsem zbylou řasenku a vyšla jsem z koupelny. Justin chodil po pokoji jen v boxerkách.
"Justine…já mám prosbu." Řekla jsem nejistě a Justin se na mě podíval.
"Ano krásko? Poslouchám.." Usmál se a objal mě.
"No, nemohl by jsi dnes spát na gauči? Nebo se tam vyspím já, kdyby ti to vadilo…" Úsměv mu zamrzl a pustil mě z jeho objetí. Mlčky odešel do ložnice a vzal si bílí polštář, který ladil s peřinou a ustlal si ne zrovna na pohodlném gauči. Zamrmlal něco na dobrou noc a já se vysvlékla do spodního prádla, ve kterém běžně spím. Zalezla jsem pod peřinu a velkým oknem jsem koukala na New York. Po několika minutách jsem usnula.
Někdy uprostřed noci jsem ucítila jak mě něco šimrá na stehně. Zabručela jsem a obrátila jsem na bok. Po chvíli jsem ucítila jak mě někdo líbe na krku. Zachvěla jsem se a otevřela jsem oči a uviděla jsem Justina jak mi jeho horkými rty přejíždí po šíji a krku. Když si všiml, že jsem vzhůru usmál se a začal mě líbat na odhaleném bříšku. Jazykem dělal mokré cestičky a zastavil se až u lemu mích černých krajkovaných kalhotek. Přejel pod okrajem kalhotek a jeho ruce se přemístili k mojí podprsence. Chtěla jsem ho zastavit, ale moje touha byla větší a začala jsem se zapojovat. Přejela jsem mu dlaní po jeho přirození, které kryli jen boxerky Calvine Claine. Ucítila jsem, jak mi na krku dělá malá červenající se znaménka. Od krku se pomalu přesouval k mým prsům a začal mi zkousávat nezakrytou kůži. Peřinu, kterou jsem doteď byla přikrytá odhodil někam pryč z postele a od prs se přesouval níž a níž. Když zavadil o lem kalhotek podíval se na mě s tázavým pohledem. Jemně jsem kývla a kalhotky přeletěli celý pokoj. Začal mě tam hladit a pomalu do mě vsunul jeden prst. Zavzdychala jsem a on přidal další prst. Když přidal třetí prst prohnula jsem se v zádech a vyvrcholila. Nebyla jsem spokojena s tím, že Justin má na sobě jenom boxerky. Asi věděl na co myslím, protože si je sám sundal a odhodil je stejným směrem jako mé kalhotky. Justin mě začal něžně líbat a pomalu do mě vnikl. Už jsme spolu spali, ale tohle bylo něčím jiné. Bylo to takové..speciální? Nevím..
Ze začátku byl něžný a přirážel opatrně, ale když viděl, že chci stalo se z něho zvíře. Tvrdě přirážel a já v zápalu rozkoše vykřikovala jeho jméno. Samozřejmě, že on nezůstával po zadu a možná ještě hlasitěji sténal to moje. Naše orgasmy přišli naráz. Unaveně se svalil vedle mě a těžce oddychoval. Položila jsem si svou hlavu na jeho nahou hruď a poslouchala tlukot jeho srdce.
"Odpouštím ti." Zašeptala jsem.

Horrible dream.

11. listopadu 2012 v 11:42 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ One Direction
Ležela jsem ve vaně a ostrou stranu žiletky jsem přikládala ke svému bledému zápěstí. Nemělo smysl dál žít. Smysl mého života byl on, ale..on mě podvedl. Vyměnil mě.
Milovala jsem ho celým svým srdcem, ale zřejmě jsem mu nedávala dostatek potěšení jako ta coura co si to s ní rozdával v jeho apartmánu. Možná, že kdybych tak dlouho nečekala na první milování, neudělal by to. Pořád jsem měla před očima tu scénu. Tu scénu, jak se do ní vzpírá na posteli. Jak jsou její hnědé vlasy přilepené na čele potem. Jak jí líbá na ústa a jak vzdychají vzájemně svoje jména. Jeho pruhované triko bylo hozené přímo před mýma nohama. Pamatuju si ten pocit, jak se mi oči plnily slzami. Ten poct, když si první našla cestu ven. Němky jsem tam stála a zírala na to, že jsem svou lásku dala nepravému. Možná, kdybych na poslední chvíli nezrušila naše rande kvůli hlídání bratra, nenašel by si tu flundru. Když jsem si uvědomila, že tam stále koukám na to, jak si užívá rychle jsem se otočila a dala jsem si záležet na tom, aby jim bouchnutí dveřmi aspoň trochu zkazilo milování. Vyběhla jsem z hotelu a nasedla do taxíku. Všimla jsem si přes zamlžené okno, jak si natahuje kalhoty a něco křičí. Určitě další jeho lež.
Z mých myšlenek mě probudil fakt, že mi žiletka sjíždí pod mokrými svrásčenými prsty. Nadechla jsem se a žiletkou zajela pod povrch slabé kůže. Teplá, červená tekutina mi po ruce sjíždí do vody, kde se rozpíjí a voda začíná rudnout. V místě, kde jsem zařezávala žiletku jsem ucítila nepříjemnou, štiplavou bolest. Chtěla jsem žiletku zaříznou více, ale nenabrala jsem tolik odvahy. Žiletku jsem opatrně z rány vytáhla a opláchla již ve studené vodě. Znovu jsem se nadechla a tentokrát žiletku přiložila blíže k žíle, abych nemusela zajíždět moc hluboko. Loket jsem položila na studený okraj vany a druhou ruku jsem položila na kolena, která jsem si přitáhla k sobě a ostří žiletky mi zajelo do tenoulinké kůže a pak jsem jen viděla rychle tekoucí se krev po mých kolenou a zápěstí. Potom tma a prázdnota..

I'm horny ♦ part 2

11. listopadu 2012 v 11:39 | Dizzie. |  I'm horny.
Probudil jsem se brzo ráno, s rukou přehozenou přes mé tělo. Nehty zdobil černý lak a několik prstýnků. Přes mé stehna měla přehozené štíhlé, hladce oholené nohy. Přes tmavě hnědé vlasy jsem ji neviděl do tváře. Vylekaně jsem ji ze sebe setřásl a zvednul se z postele. Bohužel se mi nohy zamotaly do prostěradla a já s hlasitým dopadem spadl na zem.
"Shit!" Zanadával jsem a zvednul se. Dívka si promnula oči a opatrně je otevřela. Zmateně se rozhlížela po pokoji a rukou si k tělu tiskla přikrývku. Když pohledem zakotvila na mě, zamračila se.
"Banebože..nestalo se TO, že ne?" vylekaně se zeptala a chytla se za hlavu. Bolestně zaskučela.
"Ehm..no..upřímně..já ani nevím, kdo jsi." Nérvozně jsem přešlápnul a dlaní si přejel přes zátylek.
"Děláš si prdel? Celej večer do mě liješ nějakej alkoholickej hnus a pak si nic nepamatuješ?" Naštvaně si sedla na posteli.
"Promiň." Pokrčil jsem rameny a ona 'svráštila' čelo.
"Já si aspoň pamatuju tvoje jméno." Odfrkla si a vstala. Zapoměla držet přikrývku, a tak ji jemný satén přejel po těle až ke kotníkům. Byla jen ve spodním prádle a byla zatraceně sexy. Když se opět obrátila na mě a všimla si jak se na ní dívam, rychle si přikrývku vzala zpět.
"Myslím, že nic nebylo, když máme spodní prádlo." Snažil jsem se odlehčit situaci.
"Stejně to nikdo nemusí vědět. Vím, že holky jenom využíváš. Čtu noviny." Zamračila se a začala se rozhlížet po pokoji. "Kde mám oblečení?" Překvapil mě milejší tón v jejím hlase.
"Jak to mám k sakru vědět? Já si nepatuju ani tvoje jméno."
"Možná, protože jsem ti ho neřekla." Pokrčila rameny.
"Hmm." Promnul jsem si oči a začal se rozhlížet po jejím oblečení. Odešla z místnosti a za pár sekund jsem uslyšel křik. "Co se děje?" Vystrašeně jsem přiběhl do koupelny odkud zvuk vycházel a viděl ji stojící před zrcadlem zkoumající svůj krk.
"Vážně? Vážně jsi měl potřebu dělat mi cucflek?" NAštvaně se odvrátila od zrcadla na mě. Nevině jsem pokrčil rameny a všiml si dalšího cucfleku, který zdobil pravé prso. Tedy tu část, kde neměla podprsenku. Látku nedržela pevně a tak ji nenápadně sklouzla dolů. Začal jsem se tiše smát. "Co? Co je?" Zeptala se zamteně.
"Myslím, že ten na krku není jedinej." S nechápavým výrazem se znovu otočila k zrcadlu a chvíli ji trvalo než si ho všimla.
"Jestli si toho všimne Marie bude mít blbý kecy ještě dva roky potom." Zašeptala nepřítomně a přejížděla prsty přes cucfleky. "Za to, že teď nemůžu nosit výstřihy a vlasy v culíku můžeš ty!" Zabodla mi ukazováček do hrudi a roztomile se mračila. "Teď mi pojď pomoc najít oblečení." Odešla z koupelny a já ji následoval.

Když už jsme konečně našli její šaty, přišel další problém. Jedna její bota byla nikde. Prohledali jsme všechno znovu. Koupelnu, obývák, kuchyň, pokoj, pod gaučem, ve skříních. Nakonec jsem ji musel půjčit moje bílé Supry. Nebyl jsem z toho nějako odvázanej, ale prostě to bylo nutný. Musel jsem ji donutit k přísaze, že mi je vrátí. Někdy.

"Ahoj Zayne." Pozdravil jsem ho do telefonu a dál projížděl twitter.
"Čau Bro." Řekl a já na jeho tváří cítil úsměv. "Asi jsem se zamiloval."
"Až teď? Já myslel, že s Perrie chodíš už půl roku." Překvapeně jsem promluvil a přestal procházet novinky. Na druhém konci bylo dlouho ticho.
"No.." Odkašlal si. "Ona to není Perrie." Vymáčkl ze sebe nakonec a já jsem se začal dusit vlastními slinami.
"Tak..kdo?"
"Uhm..ehm..ta Marie." Vypadlo z něj a já otevřel pusu v údivu. "Já..prostě jsem se s ní chtěl jenom odragovat, ale když jsme přišli ke mě k ničemu nedošlo a.. povídali jsme si." Z jeho slov byl poznat úsměv a já se musel usmát taky. Můj nejlepší kamarád je po dlouhé době šťastný. "A jak to šlo s Lanou?" LANA. Jmenovala se Lana. Krásný jméno. Škoda, že to dopadlo tak jak to dopadlo.
"Ušlo to." Řekl jsem nakonec.
"Hmm..fajn. Musím končit. Jdeme s Marie na oběd." Rozloučil jsem se s ním a odhodil mobil na postel vedle sebe. Lehl jsem si na postel se zavřenýma očima. Pořád jsem na ní musel myslet. Je krásná, chytrá, vtipná. Bože...už dlouho jsem o holce, tak nepřemýšlel. Byly to jenom holky na sex, když vás bolí ruka nebo jste unaveni z uspokojování. Jo, změnil jsem se. Už nejsem ten malej romantickej kluk. A nebo je možný, že už zase jsem?

I'm horny ♦ part 1

11. listopadu 2012 v 11:38 | Dizzie. |  I'm horny.
Nahoru, dolu, rychle, pomalu. Přetahoval jsem si předkožku přes žalud a vzdychal u toho slastí. Přivíral jsem oči a zakláněl hlavu do zadu, když mě najednou vyrušilo zabouchnutí vchodových dveří. Byl jsem skoro u konce, ale musel jsem přestat. Vstal jsem z postele a vzal si boxerky, které byli na zemi. U zrcadla, které bylo u dveří jsem si prohrábl vlasy a dveře otevřel.
"Ahoj Zayne." Pozdravil jsem ho a prohlédl si ho. Byl zamračený, vypadal rozrušeně a naštvaně. "Stalo se něco?" Zeptal jsem se a on se posadil na gauč. Opřel si hlavu o opěradlo a přivřel oči.
"Pohádal jsem se s Perrie." Vzdychl si. "Vypadá to jako, kdybychom spolu nedokázali vydržet v jedný místnosti." Prohlábl svoje černé vlasy a kouknul se na mě. "Potřebuju rozptýlení, takže půjdem do klubu!"
"Hmm...stejně nemám co dělat, tak proč ne." Pokrčil jsem rameny a odešel do ložnice, kde jsem před skříní vybíral své oblečení.

O půl hodiny později jsem seděl u stolu se Zaynem, který do sebe kopal jednoho panáka za druhým.
"Možná by jsi to měl trochu spomalit kámo." Řekl jsem opatrně. Odfrkl si a vypil další co měl před sebou.
"Jdu tancovat. Támhleta blondýna vypadá dobře." Řekl a vstal odstolu. Nejspíš se mu trochu zatočila hlava, protože se chytl stolu. Zapotácel se a o pár vteřin dál se už usmíval na malou blndýnku divoce tančící na parketu. Přidal se k ní a tančili spolu tělo na tělo. Dopil jsem svůj drink a taky hledal někoho s kým bych si spestřil dnešní večer.
Znudeně jsem točil sklečičkou, když ke mě přiběhl Zayn v závěsu se svým objevem a usmíval se od ucha k uchu.
"Nemrač se. Tady Marie [Merí] ma taky kamarádku, která se tu nudí. Co kdybys ji zabavil." Nečekal na odpoveď "ne" a kývnul hlavou k jedné holce, která seděla u baru a znuděně něco popíjela.
"jmenuje se Lana. A není moc společenská, ale jinak je fajn." Zařvala mi Marie do ucha přes hlasitou hudbu. Kývnul jsem a nechal jsem je u stolu, kde se na sebe hned vrhli. Jenom jsem doufal, že to někdo nevyfotí a nebude to v novinách.
"Ahoj. . . jsem Niall." Usmál jsem se a sedl si na stoličku vedle ní.
"Hem..nemám zájem." Odpálkovala mě a znovu přiložila skleničku ke svým dokonale tvarovaným rtům.
"Ale notak..přeci tu nebudeš sedět takhle sama. Tvoje kamarádka si zábavu našla." Ukázal jsem k boxu, kde se vášnivě líbali.
"Samota mi nevadí. Vaděj mi vlezlý lidi." Pokrčila rameny a já se zasmál.
"Jsi roztomilá." Řekl jsem s pohledem na její profil. Její tváře jemně sčervenali.
"A ty jsi divnej." Řekla s pohledem upřeným před sebe.Znovu jsem se zasmál a odhrnul ji z tváře vlasy, které zakrývali její obličej. Při mém dotyku sebou škubla a otočila se na mě. "Mohl by jsi odejít, prosím?"
"Ne," Zavrtěl jsem hlavou. "Chci tě pozvat na drink." Usmál jsem se a kývnul na barmana, který nám po chvíli donesl dva ozdobené pohárky.
"Nepiju alkohol. Vždycky to skončí špatně." Odsunula sklenku před sebe a já ji znova strčil před ní.
"Neboj, Nic se nestane, budu tě hlídat." Protočila očima a prsty chytla skleničku. Lehce zaklonila hlavu a napila se. Když ji položila zpátky ksichtila se.
"Ble." Bylo jediné co řekla, ale od dalších drinků ji to neodradilo.

"Myslím, že už nebudu." Řekla se smíchem se zamotaným jazykem a odsunula od sebe několikátou skleničku.
"Ale notak..nebuď tak upjatá." S těží jsem řekl a ťukl si s ní. "Na nás." Řekl jsem.
"Na nás." Zopakovala a znovu přiložila skleničku k ústům.

Hladově jsem ji líbal na krku a ona od slasti přivírala oči. Jemně jsem ji ho skousával a nechával malá znaménka. Najednou se dotkla mé hrudi a odtlačila mě od sebe.
"Nepůjdeme k tobě?" Zašeptala mi do ucha a skousla mi lalůček. Zavrněl jsem a beze slova jsem ji chytnul za ruku. Nohy se nám motali, ale k východu jsme to zvládli. Zastavili jsme si taxi a já nadiktoval adresu. Lana mi přejížděla po noze a někdy se "omylem" dotkla mého chlouby. Pousmála se a dala mi pusu na krk.

Rozrazil jsem dveře a přimáčkl ji na zeď. Divoce jsem ji líbal na rty, že je skoro nedokázala oplácet.
"Hrozně tě chci." Zašeptal jsem ji do rtů a vysvobodil svou hruď z bílého trička. Odhodil jsem ho na stranu a hledal zapínání na jejích šatech. Nepřestal jsem při tom bloudil rty po jejím dokonalém těle. Když jsem ho konečně našel a mohl ho rozepnout, zasekla se mi černá látka z šatů pod zip a nešlo mi to. "Doprdele!" Vykřikl jsem do prázdného domu, když se to nehnulo. Lana se zasmála a odstrčila mě. Rukama se snažila na zádech nahmatat svůj zip, ale zapotácela se a spadla přímo do mojí náruče.
"Ups.." Rozesmála se a stoupla si. Otočil jsem ji k sobě zády a tu látku z toho zipu vyrval. Po tom jí už jen spadli ke kotníkům. Otočila se ke mě a přitiskla se těsně k mému tělo. Chytla se mě rukama kolem krku a vyskočila na mé boky. Chytnul jsem ji pod zadkem a pomalu přešel do ložnice.
Zkousával jsem ji jemnou kůži na prsou a položil ji na postel. Začala mě znovu líbat a nebála se kousat.
"Uhm..počkej..dojdu pro kondom." Řekl jsem s těžkým dechem a zvedl se z postele. Zamířil jsem rovnou k nočnímu stolu, kde vždycky nějaký mám...ale tentokrát tam žádnej jako na potvoru nebyl. Tiše jsem zaklel a odešel do koupelny, kde by měl být na stoprocent. Rychle jsem ho vyndal z krabičky a spěchal zpátky k posteli. Vešel jsem do pokoje a hned jsem zamrzl na místě. Lana usnula.