Broken ♦ part 4

10. listopadu 2012 v 20:18 | Dizzie. |  Broken

"Bože. Nenávidím vstávání!" Zavrčela jsem do polštáře, když mi na celý pokoj začal vyzvánět budík. S nechutí jsem se zvedla a prohrábla vlasy. Včera jsem byla maximálně líná se převléknout, a tak jsem spala jenom ve velkém, ale krátkém tričku a kalhotkách. Protáhla jsem se a vstala z postele. Oči jsem měla ještě trochu slepené a tak jsem skoro po slepu došla k oknu. Roztáhla jsem záclony. Rychle jsem odběhla pro tašku a potom do ní začala házet učebnice na dnešek. Dobrou čvrhodinu jsem po pokoji poběhovala v bílých kalhotkách s červenými puntíky. Bohužel, když jsem se podívala na čas, můj klidný systém selhal. Začala jsem si čistit zuby neuvěřitelnou rychlostí, nasoukala jsem se do džín a ani jsem je nezapla a nechala si tričko na spaní pod nímž jsem naštěstí měla podprsenku. V kuchyni jsem ze stolu vzala rohlík a vyběhla na ulici s jednou botou v rukou. "Bože prosím..jen ať mi to neujede. Prosím!" Říkala jsem si pro sebe až jsem z toho ztratila svůj rohlík. Smutně jsem se na něj podívala, ale neztrácela jsem čas. Doběhla jsem na zastávku, kde pořád byli studenti. Oddechla jsem si a nazula si svojí botu. Moje ponožka byla špinavá, ale bylo mi to jedno. Stihla jsem to!

"Ahoj.." Usmála se na mě Lena, když jsem nastoupila do autobusu.
"Ahooj." Udýchaně jsem ji odpověděla a svezla se dolů nasedadlo vedle ní.
"Ehm..nechci ti nic říkat, ale máš rozeplý kalhoty.." Zašeptala a já si uvědomila, že jsem je zapoměla zapnout. Rychle jsem si sundala batoh a stoupla si. Zapnula jsem kniflík a potom zip a ucítila na sobě několik pohledů.
"Co?" Zeptala jsem se, když si mě pořád zvědavě prohlíželi. Jen, co jsem to udělala všichni se podívali dolů a dělali jakoby nic. Lena se mezitím jen hihňala. "Nenávidím vstávání." Zabručela jsem a opřela si hlavu o opěradlo. Zavřela jsem oči a pomalu usínala..

"Vstávej. Jsme ve škole." Šťouchla do mě Lena a já se dezorientovaně rozhlídla kolem sebe. Naštvaně jsem zabručela a dala si na rameno tašku. Jako náměsičná jsem šla směrem ke škole. "Pohni nebo přídem pozdě. Co máš první hodinu?" Zeptala se.
"Nevim. Asi chemii." Pokrčila jsem rameny a zívla si.
"Ou..tu nemáme spolu..takže uvidíme se na obědě." usmála se a odešla po chodbě. Rychle jsem začala hledat učebnu podle plánku. Celou školu předělali. Gr.
Vtrhla jsem do třídy rychlostí blesku a sedla si na prázdné místo v předposlední lavici. Ve třídě nás bylo málo a lavic bylo hodně, takže skoro všichni seděli sami. Dala jsem si hlavu do dlaní a klidně dýchala.
"Jen jsem ti chtěl říct, že máš vážně sexy kalhotky." Zašeptal mi někdo do ucha a na krku mě zalechatl jeho dech. Rychle jsem se otočila a koukala se do krásně modrých očí.
"Co?!"
"Možná by jsi se nejdřív měla obléct než roztáhneš závěsy..teda, ne že by mi to nějak vadilo." Pokričl rameny a zašklebil se. Musela jsem být červená až u kořínků vlasů. Odešel od mojí lavice a sednul si do třetí. Začal si číst nějaký časopis a se svezla na židli dolů..hodně dolů.
"Dobrý den třído." vešel do třídy vysoký muž při těle se strništěm. Celá třída se hromadně postavila a čekala než učitel pokývá hlavou. "Posaďte se." Řekl spokojeně a sedl si za katedru. "Takže..školní rok začneme tak, že si rozdělíme partnery na laboratorní práce. Do dvojice si vás budu dávat jak chci já, takže žádné přípomínky nebo námitky. nehodlám to měnit." Začal jmenovat studenty podle papírku, který si nejspíš připravil doma. Och, byl tak spořádaný. "Olivia McCallenová a Travis Robertson." Řekl učitel a já jsem znova ucítila jak se mi do tváří hrne krev. "Tak..všechny dvojice si sedněte tak jak jsem je přečetl prosím." Řekl a začal si znova něco psát. Nahházela jsem učebnice do tašky a přesunula se na židli vedle něj.
"Neboj se..nikomu o tom spodním prádle neřeknu." Šiblasky mrknul.
"Tím mi vážně uděláš radost." Přeslazeně jsem se usmála.
"Já vím." Třídou se rozezněl zvoneček a já rychle dala učebnice do tašky. Jako první jsem vyletěla te třídy na další hodinu. Tělocvik. Spojený s klukama.

Vešla jsem do tělocvičny v cvičebním úboru a všimla si pár známých tváří. Některé mě zaujaly víc. třeba jak se u volejbalové sítě baví Matt a Travis. Tahle hodina bude ta nejhorší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | 14. listopadu 2012 v 19:23 | Reagovat

ježiš, chudák holka :D já bych se asi...uhm :D je to skvělý :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama