Don't hurt me.

11. listopadu 2012 v 11:44 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ Justin Bieber

"Vypadni ty hajzle!" Hodila jsem po něm skleněnou vázu a ta se rozpila pár centimetrů od jeho obličeje.
"Alli! Nebylo to tak jak to vypadalo..Já s ní vážně nic nemám.." Věděla jsem, že s podváděním problém nemá, vždyť mě podvedl několikrát a já jsem byla taková kráva, že jsem mu vždycky odpustila.
"Vážně? Víš vůbec jak to vypadalo?" Všechna krev se mi nahrnula do tváří. Měla jsem sto chutí mu jednu vlepit, ale naštěstí jsem jen křičela. "Vypadalo to tak, že ona náhodou prošla kolem tebe a úplně náhodou se svou pusou nalepila na tvou pusu." Můj hlas zdobil nepříjemný sarkastický tón. Neměla jsem náladu na ty jeho pohádky, které mi vypraví vždy po takových 'omylech'.
"Ale já se jí snažil od sebe odtrhnout, ale ona se na mě přisála moc silně." Hájil Justin svou verzi a raději se držel blízko stěny, pro případ příletu nějaké porcelánové nádoby.
"Ano a kdybych nepřišla nejspíš by jsi mě znovu podvedl!"
"Já jsem tě nikdy nepodvedl..! Ty mi snad nevěříš?" Justinův hlas nabíral rozčílený tón.
"A co Selena? A ta blonďatá barmanka, kterou jsem našla vycházet z našeho apartmánu?!" Chytla jsem lampičku a silou jí vyrvala ze zásuvky. Napřáhla jsem ruku a zase jsem těsně minula Justinův obličej.
"Selena je jen kamarádka a ta barmanka…" Nenechala jsem ho to dokončit. Radši jsem mu skočila do řeči, abych mu ušetřila další jeho ubohý kec a výmluvu.
"Vypadni!!" Rozeřvala jsem, tak nahlas, že to musel slyšet celý hotel. Justin ke mně přistoupil blíž. Díval se mi přímo do očí a hřbetem ruky mě pohladil po tváři. Moje pravá ruka se rychle zvedla a přistála na Justinově líci. Odstoupil ode mě a chytl si tvář. Podíval se na mě smutným pohledem a já pohled uhnula stranou. "Když nejdeš ty, jdu já." Pronesla jsem klidně a jen v džínách a tílku jsem vyběhla do víru velkoměsta, které jsem neznala. S Justinem jsem v New Yorku poprvé. Vždy jsem se sem chtěla podívat, a tak když mi to můj přítel nabídl, neodmítla jsem.
Procházela jsem se nočním osvětleným New Yorkem a promítala jsi ty chvíle našeho prvního rande. Vyzvedl mě až u našeho domu. Měla jsem na sobě letní květinové šaty a baleríny. Justin měl na sobě bílé tričko s výstřihem do 'vé' a černé džíny. Nohy mu zdobily červené supry. Když si vzpomenu, jak jsme se procházeli parkem a smáli se. Když mě zničehonic chytl za ruku. Jak se červenal. Jak se usmíval. Vzpomínka na to, jak mě vyprovodil až k domu a bál se mi dát pusu. Musela jsem si jí vzít sama. Milovala jsem, když se usmíval do našich polibků. Když si na prst namotával pramínky mích hnědých rovných vlasů, které jsem nosila rozpuštěné. Jak mě šimralo, když mi do ucha šeptal, jak moc mě miluje, a že mě nikdy neopustí a neublíží mi.
Moje myšlenky vyrušil zvonící telefon. -Justin-. Vzdychla jsem si a típla jsem to. Procházela jsem kolem nějakého parku, kde jsem viděla plno špinavých, opilých lidí, z kterých šel strach. Bála jsem se. Chtěla jsem jít zpátky do hotelu, ale nevěděla jsem, kde jsem. Začala jsem panikařit. Po kapsách jsem hledala telefon, ale moje kapsy byli prázdné. Ucítila jsem, jak jsem zbledla. Otočila jsem se a můj plán vrátit se směrem, kterých jsem přišla, vyrušila parta mladých opilých kluků, kteří se ke mně nebezpečně přibližovali. Couvala jsem, ale narazila jsem do něčeho měkkého.
Rychle jsem se otočila. Nějaký kluk s kapucí mě chytl za paže.
"Alli, hledal jsem tě..Nesmíš mi utíkat." Jeho sametový hlas mě uspokojil. Jemné ruce jsem mu otočila kolem pasu a přitiskla se k jeho hrudi. Vdechovala jsem jeho voňavku, kterou jsem milovala. Zavrávoral, ale naštěstí to dokázal vyvážit. Cítila jsem jak mě jeho hebké, ale zároveň mužské dlaně přejíždí mi zádech. Bála jsem se od něj odtáhnout. Co když jsem omdlela a jen se mi to zdá? Co když tam ty kluci pořád jsou? Justin se trochu sklonil k mému uchu.
"Je ti zima.. Chceš mou mikinu?" Jeho dech mě příjemně zašimral a já jsem se jen víc přitiskla k jeho hrudi. Odtáhl se ode mě. Chvíli jsem na něj zmateně koukala a pak se periferním viděním koukla směrem, kterým se blížili ti kluci. Nebyli tam. Než jsme vzpamatovala ucítila jsem jak mi Justin přes moje ramena přehodil jeho šedou mikinu.
"Prosím vezmi mě zpátky do hotelu.." Koukla jsem na něho psíma očima a on se jen usmál a chytl mou studenou ruku. Vybavila jsem si, jak jsme spolu běhali ruku v ruce po pláži. Po studeném i horkém písku. Jak jsem zakopla a Justina vzala s sebou. Ležel na mě a dívali jsme si z očí do očí. Jemně se otřel o mé rty a vyskočil zpět nahoru. Chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatovala. Tahle pusa mi nestačila. Znovu jsem ho shodila do písku, ale tentokrát jsem byla já nad ním. Můj polibek byl žhavější a vlastně byla to naše první pusa, ve které jsme zapojili jazyky..
Justin mě celou cestu držel kolem ramen a já si jen prohlížela svoje boty. Nevěděla jsem jestli mu můžu znovu odpustit, protože už to není ten Justin, co mi do ucha zpívá zamilované písničky.
Mlčky jsme došli až do našeho společného apartmánu, kde jsem se zamkla v koupelně. Opřela jsem se o keramické umyvadlo a koukala na svůj odraz v zrcadle. V obličeji jsem neměla žádný barevný tón a moje řasenka byla v rozmazaných kruzích pod mýma očima. Otřela jsem zbylou řasenku a vyšla jsem z koupelny. Justin chodil po pokoji jen v boxerkách.
"Justine…já mám prosbu." Řekla jsem nejistě a Justin se na mě podíval.
"Ano krásko? Poslouchám.." Usmál se a objal mě.
"No, nemohl by jsi dnes spát na gauči? Nebo se tam vyspím já, kdyby ti to vadilo…" Úsměv mu zamrzl a pustil mě z jeho objetí. Mlčky odešel do ložnice a vzal si bílí polštář, který ladil s peřinou a ustlal si ne zrovna na pohodlném gauči. Zamrmlal něco na dobrou noc a já se vysvlékla do spodního prádla, ve kterém běžně spím. Zalezla jsem pod peřinu a velkým oknem jsem koukala na New York. Po několika minutách jsem usnula.
Někdy uprostřed noci jsem ucítila jak mě něco šimrá na stehně. Zabručela jsem a obrátila jsem na bok. Po chvíli jsem ucítila jak mě někdo líbe na krku. Zachvěla jsem se a otevřela jsem oči a uviděla jsem Justina jak mi jeho horkými rty přejíždí po šíji a krku. Když si všiml, že jsem vzhůru usmál se a začal mě líbat na odhaleném bříšku. Jazykem dělal mokré cestičky a zastavil se až u lemu mích černých krajkovaných kalhotek. Přejel pod okrajem kalhotek a jeho ruce se přemístili k mojí podprsence. Chtěla jsem ho zastavit, ale moje touha byla větší a začala jsem se zapojovat. Přejela jsem mu dlaní po jeho přirození, které kryli jen boxerky Calvine Claine. Ucítila jsem, jak mi na krku dělá malá červenající se znaménka. Od krku se pomalu přesouval k mým prsům a začal mi zkousávat nezakrytou kůži. Peřinu, kterou jsem doteď byla přikrytá odhodil někam pryč z postele a od prs se přesouval níž a níž. Když zavadil o lem kalhotek podíval se na mě s tázavým pohledem. Jemně jsem kývla a kalhotky přeletěli celý pokoj. Začal mě tam hladit a pomalu do mě vsunul jeden prst. Zavzdychala jsem a on přidal další prst. Když přidal třetí prst prohnula jsem se v zádech a vyvrcholila. Nebyla jsem spokojena s tím, že Justin má na sobě jenom boxerky. Asi věděl na co myslím, protože si je sám sundal a odhodil je stejným směrem jako mé kalhotky. Justin mě začal něžně líbat a pomalu do mě vnikl. Už jsme spolu spali, ale tohle bylo něčím jiné. Bylo to takové..speciální? Nevím..
Ze začátku byl něžný a přirážel opatrně, ale když viděl, že chci stalo se z něho zvíře. Tvrdě přirážel a já v zápalu rozkoše vykřikovala jeho jméno. Samozřejmě, že on nezůstával po zadu a možná ještě hlasitěji sténal to moje. Naše orgasmy přišli naráz. Unaveně se svalil vedle mě a těžce oddychoval. Položila jsem si svou hlavu na jeho nahou hruď a poslouchala tlukot jeho srdce.
"Odpouštím ti." Zašeptala jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama