Fan fictions.

10. listopadu 2012 v 19:01 | Dizzie.
[Klikej na obrázky.]

Niall už není ten roztomilý nevinný chlapec. Je to nadržený idiot, kterýmu nezáleží na tom jak se dívka cítí. Dokáže to Lana změnit? Zamotá mu hlavu a ani se o to nesnažila. . .
Warning: 13+!

Carrie a Harry měli klidný harmonický vztah. Harry si svůj sen splnil - je členem jedné z nejúspěšnější kapely této doby. Ale co když si svůj sen chce splnit i Carrie? Harry se s ní v rozčílení rozejde a ona na čtyři roky odejde.A teď se vrací i s velkým překvapením.

Taylor patří do vyšší vrstvy. Nikdy by si nezačala něco s nějkým, kdo není bohatý a to jen kvůli tomu, aby se nedostala na nižší místo ve společenském žebříčku. Co se stane až se jí do života začne přimotávat Justin, který rozhodně nepatří tam kam ona? → JUSTIN není slavný.

Alli je dcera Maxe Nickolsona, který se živí jako tour manažer celebrit. Když se Justin Bieber rozhoduje, o tom jakou agenturu si vybere, zachová velice nezodpovědně..
Psáno ve spolupráci s AnnJay°

Arion a Louis. Oba se pohybují ve světě showbyznisu. Zpočátku to byl vztah na truc, aby Eleanor věděla o co přišla. Ale co když se jedna polovina vztahu do opravdy zamiluje a ta druhá ji opustí?

Olivia se po letech vrací do rodného města. Dříve tam měla jen jednu kamarádku, jenže s ní jsou teď nepřátelé #1. Olivia má vážně smůlu, protože se zamiluje do jejího kluka a potom i do svého nejlepšího kamaráda. Opětuje aspoň jeden z nich její city? #NeníFanFiction 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama