Horrible dream.

11. listopadu 2012 v 11:42 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ One Direction
Ležela jsem ve vaně a ostrou stranu žiletky jsem přikládala ke svému bledému zápěstí. Nemělo smysl dál žít. Smysl mého života byl on, ale..on mě podvedl. Vyměnil mě.
Milovala jsem ho celým svým srdcem, ale zřejmě jsem mu nedávala dostatek potěšení jako ta coura co si to s ní rozdával v jeho apartmánu. Možná, že kdybych tak dlouho nečekala na první milování, neudělal by to. Pořád jsem měla před očima tu scénu. Tu scénu, jak se do ní vzpírá na posteli. Jak jsou její hnědé vlasy přilepené na čele potem. Jak jí líbá na ústa a jak vzdychají vzájemně svoje jména. Jeho pruhované triko bylo hozené přímo před mýma nohama. Pamatuju si ten pocit, jak se mi oči plnily slzami. Ten poct, když si první našla cestu ven. Němky jsem tam stála a zírala na to, že jsem svou lásku dala nepravému. Možná, kdybych na poslední chvíli nezrušila naše rande kvůli hlídání bratra, nenašel by si tu flundru. Když jsem si uvědomila, že tam stále koukám na to, jak si užívá rychle jsem se otočila a dala jsem si záležet na tom, aby jim bouchnutí dveřmi aspoň trochu zkazilo milování. Vyběhla jsem z hotelu a nasedla do taxíku. Všimla jsem si přes zamlžené okno, jak si natahuje kalhoty a něco křičí. Určitě další jeho lež.
Z mých myšlenek mě probudil fakt, že mi žiletka sjíždí pod mokrými svrásčenými prsty. Nadechla jsem se a žiletkou zajela pod povrch slabé kůže. Teplá, červená tekutina mi po ruce sjíždí do vody, kde se rozpíjí a voda začíná rudnout. V místě, kde jsem zařezávala žiletku jsem ucítila nepříjemnou, štiplavou bolest. Chtěla jsem žiletku zaříznou více, ale nenabrala jsem tolik odvahy. Žiletku jsem opatrně z rány vytáhla a opláchla již ve studené vodě. Znovu jsem se nadechla a tentokrát žiletku přiložila blíže k žíle, abych nemusela zajíždět moc hluboko. Loket jsem položila na studený okraj vany a druhou ruku jsem položila na kolena, která jsem si přitáhla k sobě a ostří žiletky mi zajelo do tenoulinké kůže a pak jsem jen viděla rychle tekoucí se krev po mých kolenou a zápěstí. Potom tma a prázdnota..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama