I'm horny ♦ part 1

11. listopadu 2012 v 11:38 | Dizzie. |  I'm horny.
Nahoru, dolu, rychle, pomalu. Přetahoval jsem si předkožku přes žalud a vzdychal u toho slastí. Přivíral jsem oči a zakláněl hlavu do zadu, když mě najednou vyrušilo zabouchnutí vchodových dveří. Byl jsem skoro u konce, ale musel jsem přestat. Vstal jsem z postele a vzal si boxerky, které byli na zemi. U zrcadla, které bylo u dveří jsem si prohrábl vlasy a dveře otevřel.
"Ahoj Zayne." Pozdravil jsem ho a prohlédl si ho. Byl zamračený, vypadal rozrušeně a naštvaně. "Stalo se něco?" Zeptal jsem se a on se posadil na gauč. Opřel si hlavu o opěradlo a přivřel oči.
"Pohádal jsem se s Perrie." Vzdychl si. "Vypadá to jako, kdybychom spolu nedokázali vydržet v jedný místnosti." Prohlábl svoje černé vlasy a kouknul se na mě. "Potřebuju rozptýlení, takže půjdem do klubu!"
"Hmm...stejně nemám co dělat, tak proč ne." Pokrčil jsem rameny a odešel do ložnice, kde jsem před skříní vybíral své oblečení.

O půl hodiny později jsem seděl u stolu se Zaynem, který do sebe kopal jednoho panáka za druhým.
"Možná by jsi to měl trochu spomalit kámo." Řekl jsem opatrně. Odfrkl si a vypil další co měl před sebou.
"Jdu tancovat. Támhleta blondýna vypadá dobře." Řekl a vstal odstolu. Nejspíš se mu trochu zatočila hlava, protože se chytl stolu. Zapotácel se a o pár vteřin dál se už usmíval na malou blndýnku divoce tančící na parketu. Přidal se k ní a tančili spolu tělo na tělo. Dopil jsem svůj drink a taky hledal někoho s kým bych si spestřil dnešní večer.
Znudeně jsem točil sklečičkou, když ke mě přiběhl Zayn v závěsu se svým objevem a usmíval se od ucha k uchu.
"Nemrač se. Tady Marie [Merí] ma taky kamarádku, která se tu nudí. Co kdybys ji zabavil." Nečekal na odpoveď "ne" a kývnul hlavou k jedné holce, která seděla u baru a znuděně něco popíjela.
"jmenuje se Lana. A není moc společenská, ale jinak je fajn." Zařvala mi Marie do ucha přes hlasitou hudbu. Kývnul jsem a nechal jsem je u stolu, kde se na sebe hned vrhli. Jenom jsem doufal, že to někdo nevyfotí a nebude to v novinách.
"Ahoj. . . jsem Niall." Usmál jsem se a sedl si na stoličku vedle ní.
"Hem..nemám zájem." Odpálkovala mě a znovu přiložila skleničku ke svým dokonale tvarovaným rtům.
"Ale notak..přeci tu nebudeš sedět takhle sama. Tvoje kamarádka si zábavu našla." Ukázal jsem k boxu, kde se vášnivě líbali.
"Samota mi nevadí. Vaděj mi vlezlý lidi." Pokrčila rameny a já se zasmál.
"Jsi roztomilá." Řekl jsem s pohledem na její profil. Její tváře jemně sčervenali.
"A ty jsi divnej." Řekla s pohledem upřeným před sebe.Znovu jsem se zasmál a odhrnul ji z tváře vlasy, které zakrývali její obličej. Při mém dotyku sebou škubla a otočila se na mě. "Mohl by jsi odejít, prosím?"
"Ne," Zavrtěl jsem hlavou. "Chci tě pozvat na drink." Usmál jsem se a kývnul na barmana, který nám po chvíli donesl dva ozdobené pohárky.
"Nepiju alkohol. Vždycky to skončí špatně." Odsunula sklenku před sebe a já ji znova strčil před ní.
"Neboj, Nic se nestane, budu tě hlídat." Protočila očima a prsty chytla skleničku. Lehce zaklonila hlavu a napila se. Když ji položila zpátky ksichtila se.
"Ble." Bylo jediné co řekla, ale od dalších drinků ji to neodradilo.

"Myslím, že už nebudu." Řekla se smíchem se zamotaným jazykem a odsunula od sebe několikátou skleničku.
"Ale notak..nebuď tak upjatá." S těží jsem řekl a ťukl si s ní. "Na nás." Řekl jsem.
"Na nás." Zopakovala a znovu přiložila skleničku k ústům.

Hladově jsem ji líbal na krku a ona od slasti přivírala oči. Jemně jsem ji ho skousával a nechával malá znaménka. Najednou se dotkla mé hrudi a odtlačila mě od sebe.
"Nepůjdeme k tobě?" Zašeptala mi do ucha a skousla mi lalůček. Zavrněl jsem a beze slova jsem ji chytnul za ruku. Nohy se nám motali, ale k východu jsme to zvládli. Zastavili jsme si taxi a já nadiktoval adresu. Lana mi přejížděla po noze a někdy se "omylem" dotkla mého chlouby. Pousmála se a dala mi pusu na krk.

Rozrazil jsem dveře a přimáčkl ji na zeď. Divoce jsem ji líbal na rty, že je skoro nedokázala oplácet.
"Hrozně tě chci." Zašeptal jsem ji do rtů a vysvobodil svou hruď z bílého trička. Odhodil jsem ho na stranu a hledal zapínání na jejích šatech. Nepřestal jsem při tom bloudil rty po jejím dokonalém těle. Když jsem ho konečně našel a mohl ho rozepnout, zasekla se mi černá látka z šatů pod zip a nešlo mi to. "Doprdele!" Vykřikl jsem do prázdného domu, když se to nehnulo. Lana se zasmála a odstrčila mě. Rukama se snažila na zádech nahmatat svůj zip, ale zapotácela se a spadla přímo do mojí náruče.
"Ups.." Rozesmála se a stoupla si. Otočil jsem ji k sobě zády a tu látku z toho zipu vyrval. Po tom jí už jen spadli ke kotníkům. Otočila se ke mě a přitiskla se těsně k mému tělo. Chytla se mě rukama kolem krku a vyskočila na mé boky. Chytnul jsem ji pod zadkem a pomalu přešel do ložnice.
Zkousával jsem ji jemnou kůži na prsou a položil ji na postel. Začala mě znovu líbat a nebála se kousat.
"Uhm..počkej..dojdu pro kondom." Řekl jsem s těžkým dechem a zvedl se z postele. Zamířil jsem rovnou k nočnímu stolu, kde vždycky nějaký mám...ale tentokrát tam žádnej jako na potvoru nebyl. Tiše jsem zaklel a odešel do koupelny, kde by měl být na stoprocent. Rychle jsem ho vyndal z krabičky a spěchal zpátky k posteli. Vešel jsem do pokoje a hned jsem zamrzl na místě. Lana usnula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama