I'm horny ♦ part 2

11. listopadu 2012 v 11:39 | Dizzie. |  I'm horny.
Probudil jsem se brzo ráno, s rukou přehozenou přes mé tělo. Nehty zdobil černý lak a několik prstýnků. Přes mé stehna měla přehozené štíhlé, hladce oholené nohy. Přes tmavě hnědé vlasy jsem ji neviděl do tváře. Vylekaně jsem ji ze sebe setřásl a zvednul se z postele. Bohužel se mi nohy zamotaly do prostěradla a já s hlasitým dopadem spadl na zem.
"Shit!" Zanadával jsem a zvednul se. Dívka si promnula oči a opatrně je otevřela. Zmateně se rozhlížela po pokoji a rukou si k tělu tiskla přikrývku. Když pohledem zakotvila na mě, zamračila se.
"Banebože..nestalo se TO, že ne?" vylekaně se zeptala a chytla se za hlavu. Bolestně zaskučela.
"Ehm..no..upřímně..já ani nevím, kdo jsi." Nérvozně jsem přešlápnul a dlaní si přejel přes zátylek.
"Děláš si prdel? Celej večer do mě liješ nějakej alkoholickej hnus a pak si nic nepamatuješ?" Naštvaně si sedla na posteli.
"Promiň." Pokrčil jsem rameny a ona 'svráštila' čelo.
"Já si aspoň pamatuju tvoje jméno." Odfrkla si a vstala. Zapoměla držet přikrývku, a tak ji jemný satén přejel po těle až ke kotníkům. Byla jen ve spodním prádle a byla zatraceně sexy. Když se opět obrátila na mě a všimla si jak se na ní dívam, rychle si přikrývku vzala zpět.
"Myslím, že nic nebylo, když máme spodní prádlo." Snažil jsem se odlehčit situaci.
"Stejně to nikdo nemusí vědět. Vím, že holky jenom využíváš. Čtu noviny." Zamračila se a začala se rozhlížet po pokoji. "Kde mám oblečení?" Překvapil mě milejší tón v jejím hlase.
"Jak to mám k sakru vědět? Já si nepatuju ani tvoje jméno."
"Možná, protože jsem ti ho neřekla." Pokrčila rameny.
"Hmm." Promnul jsem si oči a začal se rozhlížet po jejím oblečení. Odešla z místnosti a za pár sekund jsem uslyšel křik. "Co se děje?" Vystrašeně jsem přiběhl do koupelny odkud zvuk vycházel a viděl ji stojící před zrcadlem zkoumající svůj krk.
"Vážně? Vážně jsi měl potřebu dělat mi cucflek?" NAštvaně se odvrátila od zrcadla na mě. Nevině jsem pokrčil rameny a všiml si dalšího cucfleku, který zdobil pravé prso. Tedy tu část, kde neměla podprsenku. Látku nedržela pevně a tak ji nenápadně sklouzla dolů. Začal jsem se tiše smát. "Co? Co je?" Zeptala se zamteně.
"Myslím, že ten na krku není jedinej." S nechápavým výrazem se znovu otočila k zrcadlu a chvíli ji trvalo než si ho všimla.
"Jestli si toho všimne Marie bude mít blbý kecy ještě dva roky potom." Zašeptala nepřítomně a přejížděla prsty přes cucfleky. "Za to, že teď nemůžu nosit výstřihy a vlasy v culíku můžeš ty!" Zabodla mi ukazováček do hrudi a roztomile se mračila. "Teď mi pojď pomoc najít oblečení." Odešla z koupelny a já ji následoval.

Když už jsme konečně našli její šaty, přišel další problém. Jedna její bota byla nikde. Prohledali jsme všechno znovu. Koupelnu, obývák, kuchyň, pokoj, pod gaučem, ve skříních. Nakonec jsem ji musel půjčit moje bílé Supry. Nebyl jsem z toho nějako odvázanej, ale prostě to bylo nutný. Musel jsem ji donutit k přísaze, že mi je vrátí. Někdy.

"Ahoj Zayne." Pozdravil jsem ho do telefonu a dál projížděl twitter.
"Čau Bro." Řekl a já na jeho tváří cítil úsměv. "Asi jsem se zamiloval."
"Až teď? Já myslel, že s Perrie chodíš už půl roku." Překvapeně jsem promluvil a přestal procházet novinky. Na druhém konci bylo dlouho ticho.
"No.." Odkašlal si. "Ona to není Perrie." Vymáčkl ze sebe nakonec a já jsem se začal dusit vlastními slinami.
"Tak..kdo?"
"Uhm..ehm..ta Marie." Vypadlo z něj a já otevřel pusu v údivu. "Já..prostě jsem se s ní chtěl jenom odragovat, ale když jsme přišli ke mě k ničemu nedošlo a.. povídali jsme si." Z jeho slov byl poznat úsměv a já se musel usmát taky. Můj nejlepší kamarád je po dlouhé době šťastný. "A jak to šlo s Lanou?" LANA. Jmenovala se Lana. Krásný jméno. Škoda, že to dopadlo tak jak to dopadlo.
"Ušlo to." Řekl jsem nakonec.
"Hmm..fajn. Musím končit. Jdeme s Marie na oběd." Rozloučil jsem se s ním a odhodil mobil na postel vedle sebe. Lehl jsem si na postel se zavřenýma očima. Pořád jsem na ní musel myslet. Je krásná, chytrá, vtipná. Bože...už dlouho jsem o holce, tak nepřemýšlel. Byly to jenom holky na sex, když vás bolí ruka nebo jste unaveni z uspokojování. Jo, změnil jsem se. Už nejsem ten malej romantickej kluk. A nebo je možný, že už zase jsem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dem. Dem. | Web | 24. listopadu 2012 v 9:42 | Reagovat

Jůva! :D :D Hned jdu číst další díl a pak dočíst další povídky, které jsem rozečetla na tvém starém blogu. :D Je mi hrozně, že jsem dluho nic nečetla. :/ Nebyl čas no. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama