I'm horny ♦ part 3

19. listopadu 2012 v 16:06 | Dizz. |  I'm horny.
Haha..slíbila jsem to před týdnem a stejně to stojí za nic..:D Je to celkem krátký ale já hrozně nesnáším psání na týhle klávesnici! -.- Bzw zítra možná přidám fotky z Anglie + TPFTAW :D

Bar, restaurace nebo podniknout něco s klukama? Och, já nevím.. Nejradši bych ojel nějakou holku, klidně na ne zrovna čistém záchodě v baru. Byl jsem prostě nadrženej. Holku jsem měl naposledy před dvěma dny, což byla Lana..teď jsem si vystačoval s rukou, ale to nebylo totéž. Zapnul jsem si knoflíček u džín a přes hlavu přetáhl bílé triko s výstřihem do vé. Vlasy jsem nageloval nahoru a z věšáku si vzal svou bundu. Vytáhl zi z kapsy džín mobil a vytočil Harryho číslo.


"Ano?" Ozval se ve sluchátku jeho chraptlavý hlas.
"Ahoj...tady NIall. Co bys řekl, kdybychom dneska zašli do baru?" Chvíli bylo ticho.
"Jo..tak dobře." Řekl po chvíli. Domluvili jsme se na času a místě. Už jsem byl připravený a nevěděl jsem, co mám dělat tak jsem si sednul na gauč a zapnul televizi.
"Kravina, viděl jsem, nuuuuda.." Přepínal jsem programy s hlasitým komentováním. Vyrušilo mě klepání na dveře. Líně jsem se zvednul a otřevřel je bez toho, abych se koukl kdo tam je.
"Ehm..ahoj." Pozdravil jsem šokovaně vysokou blondýnu, s velice, velice, velice bujným poprsím.
"Ahoj." Pozdravila mě až moc vysokým hlasem. "Jsem Natalia, jsem tvá nová sousedka a potřebovala bych pomoc." Flirtovně si oblízla rty a začala točit své peroxidové vlasy na prst.
"Dobře." Nepříčetně jsem přiývnul. Zavedla mě dolů, kde byl nakláďák a v něm několik krabic. Nosil jsem to tam, tak dvě hodiny? Nevím, ale byl jsem spocenej jak prase. Ještě k tomu mi v kapse pořád vibroval mobil..a když jsem to Harrymu konečně zvednul a řekl, že nepříjdu byl fakt fakt nasranej.
"Moc ti děkuji." Usmála se Natalie. "Nechceš jít ke mě na skleničku?"
"Jo..proč ne." Flirtovně jsem mrknul a následoval ji do jejího bytu. Byli tam nevybalené krabice a matrace s peřinami na kterých nejpíše spala. Hned jsem si představil její tělo, jak se prohýbá v naší společné vášni. Zatřásl jsem hlavou, protože jsem si všiml, že na mě mluví.
"Cože?" Zeptal jsem se jí.
"Dáš si víno?" Usmála se na mě. Přikývl jsem. Když mě vedla do obýváku, pozoroval jsem její pevný zadek v upnutých riflových kra'tasech. Myslím, že boky kroutila vícnež bylo nutné, ale rpstě mi to připadalo sexy. Z lednice vyndala bílé víno a nalila ho do dvou skleniček, pro ktereé se musela natáhnout do vysoko položené sřkí'nky. Její trko se přitom vyhrnulo nahoru a já jsem mohl spatřit její piercing v pupíku. Umělé nehty zacinkali o skleničky, když je brala do ruky a podali mi. Přiťukli jsme si a napili se.

Její afektovaný smích se nezlepšiíl ani po tom co jsme přestoupili na tvrdší alkohol. Jindy bych byl rád, že bych měl takovouhle holku na dosah, ale te'd ne. Prostě mi na ní všechno vadilo.
"Kocourku.." Zašeptala mi do ucha apohladila mě na noze. "jsem fakt nadržená." Usmál jsem nad její otevřeností. Tohle byl jasný pokyn, který nešel odmítnout. Dobře, možná mi na ní všechno vadilo, ale to je fuk. Musím nechat pravačku odpočinout. Dal jsem ji pramen blond vlasů za ucho a políbil ji. Pravou tukou jsem ji objal kolem pasu a nechal ji, aby si na mě sedla. Svými nehty zkoušela rozepnout knoflík u mých riflích, ale jelikož jí to nešlo musel jsem to idělat já. Ona mi mezitím sundala tričko. Dlouhými nehty mi přejížděla po hrudi a ostře namalovanými rty mi přejížděla po krku. Sundal jsem jí její černé přiléhavé tričko a odhodil ho za gauč.Pracně jsem ji sundal i kraťasy a nakonec i spodní prádlo.
Užili jsme si sex. Fakt dobrej sex. Musel jsem uznat, že ta holka se vyzná..ale proč mě to nenadchlo tolik, abych měl chuť si to zopakovat?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | Web | 19. listopadu 2012 v 18:28 | Reagovat

Boží díl ! :) Strašně jsem se na něj těšila :) Niall se teda nezdá :DD

2 Dem. Dem. | Web | 24. listopadu 2012 v 9:48 | Reagovat

Nemůžu z tvého Nialla!♥ :D :D

3 Isa Isa | Web | 14. prosince 2012 v 21:14 | Reagovat

Tahle povídka mě fakt oslovila. :D Strašně se mi líbí tenhle Niall. Je úplně jiný, než jakého ho popisuju já nebo jak o něm čtu. Je to perfektní a já se těším na další díl. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama