It's too late ♦ part 2

10. listopadu 2012 v 20:34 | Dizzie. |  It's too late.
15.10. 2012
Je to tu úžasné. Je skvělé bý mezi lidmi s podobnými zájmy, i když. Poslední dny se moc do ničeho nezapojuju. Nevím, čím to je. Možná, proto že si Harry našel novou přítelkyni? Ouč. Celý víkend jsem probrečela a odmítala jít s Rosie, do baru, který je na rohu ulice. Rosie se stala mou nejlepší kamarádkou. Známe se měsíc a ví o mě všechno, stejně jako já oní. Je to vysoká brunetka, se skvělým smyslem pro humor. Je výborná tanečnice a její otec jí školu platí. Sdílíme spolu pokoj, ale někdy to má velké nevýhody. Třeba to, že já pořádek k životu nepotřebuju, ale Rosie jo. Všechno je počlivě přerovnané. Někdy mě to rozčiluje, protože s oblibou uklízí moje věci a já je potom nemůžu najít.
"Carrie, vstávej." Probouzela mě Rosie a já jsem strčila hlavu pod polštář. "Noták. Nesmíme přijít pozdě na hodinu." Přemlouvala mě dál. Odsunula jsem polštář a vytáhla jednu nohu zpod peřiny. Mou nohu ovinul studený vzduch a já měla sto chutí nohu zastrčit zpátky. Nakonec jsem to neudělala a líně se přesunula ke skříni. Vytáhla první věci co mi přišli pod ruku a položila jsem je na postel. Odcupitala jsem do koupely a odlíčila si své líčení z pátku. Řasenka byla rozteklá pod mýma očima a make up byl rozpitý na polštáři. Vlasy rozházené do všech stran a v odrazu zrcadle jsem neviděla žádnou jiskru ve svých velkých očích. Vzdychla jsem si a umyla si obličej, vyčistila zuby a rozčesala vlasy. Nakonec jsem je stáhla do culíku, který mi spadal po zádech. Vrátila jsem se do pokoje a navlékla na sebe obyčejné černé triko s výstřihem do "vé" a rifle královsky modré barvy.
"Rosie jdeš?" Zeptala jsem se spolubydlící a ona vylezla z koupelny kývla hlavou a obě jsme vyraziliy do školy.

30.11. 2012
"Podle mě je úžasnej. Skvěle se k sobě hodíte." Pořád dokola opakovala Rosie a snažila se mi dohodit její kamaráda Jeremyho.
"Víš, že se opakuješ?" Otočila jsem se od baru i s obouma drinkama. Jeden jsem dala Rosie a brčko od druhého strčila do pusy.
"Hele, támhle sedí.. Ouu i s tím jeho sexy kamarádem." Šibalsky se usmála a vyrazila směrem k nim. Nesměle jsem ji následovala. Slušně jsme pozdravily a namačkaly se k jejich stolu. Rosie po chvíli přemluvila Nickolase /kamaráda Jeremyho/ ke společému tanci. Chvíli se zdráhal s tím, že nikam nepůjde, ale ona je mistrině v přesvědčování.
U stolu jsem zůstala sama s Jeremym.
31.12. 2012
"Mrzí mě, že jsme nemohli oslavit naše výročí." Omlouval se mi do telefonu Jeremy, když se vracel z dovolené v alpách. Jel tam s rodiči lyžovat, a kvůli tomu jsme museli přesunout naše roční výročí na dnešek. Blíží se silvestr a na Harryho jsem si dlouhou dobu nevzpoměla. Ovšem až do dneška. Na titulní stránce byl znovu s nějakou holkou. Uhm, jsem zvědavá jak dlouho jim to vydrží.
"To je v pohodě. Oslavíme to dneska." Usmála jsem se do telefonu, i když mě nemohl vidět.
"Musím končit, letadlo bude přistávat. Miluju tě."
"Miluju tě." Řekla jsem a zavěsila. Lehla si na postel a zavřela oči. Jak je možné, že jsem se tak rychle znovu zamilovala?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama