It's too late ♦ part 5

10. listopadu 2012 v 20:37 | Dizzie. |  It's too late.
"Tak kam půjdeme nejdřív?" Zeptala jsem se s polnou pusou své snídaně. Hodila jsem očkem po Jeremym, který zrovna usrkával černý čaj.
"Já nevím. Mohli bychom se jen tak projít a potom skočit někam na kafe." Usmál se na mě a dál se věnoval svému čaji. Pokrčovala jsem rameny a dál se věnovala svému čokoládovému koblížku.
Když jsme oba dojedli naše lahodné snídaně vyrazili jsme do pokoje, abychom se mohli obléknout. Po dlouhém přehrabování ve skříni jsem si vzala bílo černé proužkované triko, úzké světle modré džíny a svetr. Jeremy si vzal tmavě
modré džíny, černé triko s potiskem jeho oblíbené kapely a modrou mikinu. Dole jsem si vzala kabát, navlékla pletenou čepici a nazula si svoje oblíbené polokozačky. Jeremy si z věšáku vzal jeho černou koženou bundu a boty o kterých tvrdí, že jsou do každého počasí.
Jen, co jsem otevřela dveře, začali mě do tváře šlhat neposedné bílé vlčky. Usmála jsem se nad tím. Vlastně už od dětsví mi byla zima bližší než léto. Sama nevím proč. Chytnula jsem Jeremyho za ruku a prováděla ho po svých oblíbených místech. Několikrát za ten čas mi zoopakoval, jak je Londýn úžasný a jak mi závidí, že jsem tu strávila dětství. Byla to romantická procházka po Londýně. Naše ruce se společně zahřívali vzájemně propletenými prsty. Několikrát jsme se pod padajícíma vločkama sladce políbili. Můžu říct, že to byli jedny z nejromantičtějších chvil našeho vztahu.

"Je mi už zima, nezajdeme někam do kavárny?" Zeptal se a já musela souhlasit. Oba jsme měli úplně rudé tváře od zimy. Zavedla jsem Jeremyho do kavárny paní Liothové, podle mě dělá jednu z nejlepších káv v Londýně.
Jen, co jsme otevřeli dveře zaplavilo nás příjemné teplo.
"Jdi si sednout. Objednám nám." Usmála jsem se a dala mu pusu na jeho studené rty. Jen mi kvýnul a odešel zabrat nějaký stůl.
"Dobrý den dvě velké latté." Objednala jsem si u mladé blondýnky a ona mi kývnula. Po chvíli mi donesla dva bílé hrníčky plné horké tekutiny. Vzala jsem je do rukouna pomalu se dostala ke stolu. Položila jsem hrníček před Jeremyho a sundala si kabaát, který jsem přehodila přes židly. Čepici jsem nacpala do rukávu a posadila se. Vzala jsem hrníček do rukou a napila se. Bohužel jsem si hned popálila jazyk a položila hrnek zpátky na stůl.
"Je to horký." Zamrmlala jsem a Jeremy se zasmál.
"Taky se o teď udělalo." Znovu se usmál a naklonil se přes stůl, aby mě políbil.

Harry POV.
S Louisem jsme seděli v naší oblíbené kavárně. V kavárně paní Liothové. Probíhalo to normálně. Objednali jsme si černou kávu, já si poflirtoval se servírkou jelikož se mi nedaří navázat vztah. Nějak extra jsme ani nepostřehli, že do kavárny vstoupil nějaký pár. Hodil jsem po něm okem a všimnul si té dívky. Někoho mi hrozně připomínala, ale nemohl jsem přijít na to koho. Vlasy měla nafoukané do tváře, takže ji z mého úhlu nebylo vidět do očí. Dala klukovi pusu a zřejmě šla objednat a kluk si sednout. Přestal jsem ji věnovat pozornost a otočil se zpět na Louise, který mi celou dobu něco vyprávěl, ale moc jsem ho nevnímal. Kýval jsem hlavou a usrkával kávu.
Po chvíli se ta dívka vysvlékla z kabátu a čepice a upravila si vlasy a ... byla to Carrie. Stále se o něčem bavili a kluk se nahnul přes stůl a políbil ji. Ona se usmála a dál se povídali.
"Harry na co tak vejráš?" Zamával mi Loui před obličej a podíval se směrem, kterým tak "civím".
"Hele..no vždyť to je Carrie. Pojď jdem ji pozdravit." Usmál se a zvednul se.
"Ne Louisi, nechoď tam." Snažil jsem se ho chytit, ale on mě chytnul za zápěstí a dovléknul mě tam.

"Ahoj Carrie." Pozdravil ji a ona zvedla pohled. Usmála se, ale jen co zahlédla mě zase se zamračila.
"Ahoj." Řekl jsem tišše.
"Ahoj Lo..kluci." Pozdravila a objala se s Louisem. Se mnou ne. "Jeremy tohle je Louis a..Harry. Kluci tohle je Jeremy, můj snoubenec." Usmála se a ten Jeremy ji objal kolem pasu. Jak se pozná zástava srdce? Mám pocit, že mě právě přestalo bít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama