It's too late ♦ part 7

10. listopadu 2012 v 20:38 | Dizzie. |  It's too late.

Sluneční paprsky se prodírali přes závěsy a svítili mi do očí. Vzala jsem do ruky polštář a přitiskla si ho na hlavu. Nesouhlasně jsem zavrčela a slyšela jsem vedle sebe uchechtnutí.
"Problém?" Řekla jsem nachraptlým, tlumeným hlasem zpod polštáře.
"Jsi po ránu, tak roztomilá." Přitáhl si mě k sobě a objal mě kolem pasu.
"Kolik je hodin?" Zabručela jsem a pomalu odsunula polštář. Nával světla mě nutil přivírat oči.
"Půl desáté." Políbil mě na nos a já se usmála. Podívala jsem se na něj a všimla si, že už je oblečený.
"Jak dlouho už jsi vzhůru?"
"Docela dlouho..byl jsem i nakpupit." Hrdě se usmál. "A potkal jsem tam toho jednoho tvýho kamaráda..myslím Louis? No to je jedno, ale pozval nás k sobě na grilování!"
"Oh. To je super. kdy to je?" Falešně jsem se usmála a podívala se s očekáváním na Jeremyho.
"Dnes večer." Řekl klidně a vstal z postele. "Pojď na snídani." Líně jsem se zvedla a odešla do koupelny. Tam jsem se upravila a potom si svlékla pyžamo a oblékla si 'normální' oblečení.

"Vážně ti dal tuhle adresu?" Zeptala jsem se a ještě jednou jsem se podívala na dům před sebou. Teda, čekala bych velkou vilu s rozsáhlou zahradou, ale tohle byl spíš malý útulný domeček s terasou vzadu.
"Hele..já se v tom tady nevyznám." Řekl a podešel k brance. "Ale podle zvonku tady bydlí." Pokrčil rameny.
"Tak zazvoň." Přiložil prst ke zvonku a po chvíli se ozvalo tiché nadávání.
"Ahooj!" Usmál se Louis ze dveří a sešel ze schodů, aby mohl otevřít branku.
"Ahoj." Objala jsem ho a Jeremy pozdravil.
"Ještě Harry a budeme komplektní." Usmál se a vedl nás dovnitř. Vedl nás přes obývák, kde byla krásná bílá sedačka. "Někde tady se posaďte." Řekl, když jsme stáli na terase. Projížděla jsem přes stůl a zachytila několik známých tváří.
"Panebože.. Carrie jsi to ty?" Zvedl se ze židle Niall a šel mě obejmout.
"Ahoj Nialle." Zašeptala jsem mu do ramene. Odtáhl se ode mě a díval se mi přímo do očí. "Lidi tohle je můj snoubenec. Jeremy." Řekla jsem a ukázala na něj. Mile se na ně usmál a zamával jim na pozdrav. V tu chvíli jakoby všechno utichlo. Chybělo jen trapné cvrlikání cvrčků jako v americké komedii.
"Ehm..gratulujeme." Ozval se od stolu Liam a objal dívku, která seděla po jeho pravém boku. "Tohle je Suzie. Moje přítelkyně." Představil nás, když si všiml, že si jí prohlížím.
"Carrie..těší mě." Usmála jsem se na ní. Vzala jsem Jeremyho za ruku a sedli jsme si na dvě volná místa vedle sebe. Pod stolem mi chytnul ruku a povzbudivě se usmál. Kdyby jen věděl, že to není to nejhorší z večera.
"Konečně jsi tady kámo!Čekali jsme jen na tebe." Ozval se od dveří Louiho hlas a pochvíli na terasu vešel Harry. Oblečen v černých džínech a bílém upnutém tričku vypadal neodolatelně. Věnoval mi úsměv a sedl si na židli po mém lévém boku. Odvrátila jsem od něj pohled a prohlídla si mé prsty propletené s těmi Jeremyho. Když jsem se podívala na druhou ruku, mou pozornost zaměřil blištící se prstýnek na prstu. Usmála jsem se nad představou, že za pár dní budu jen Jeremyho. Ale je to opravdu to, co chci?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | 14. listopadu 2012 v 19:17 | Reagovat

BOŽÍ! - to je asi vše co jsem schopná k tomu napsat. Tyjo, honem...další díl, prosím :3

2 Dem. Dem. | Web | 24. listopadu 2012 v 9:52 | Reagovat

Ne nechceš to! Carrie ty si ho nechceš vzít! :D Tuhle povídku mám nejraději. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama