Never let you go ♦ part 3

10. listopadu 2012 v 20:25 | Dizzie. |  Never let you go.
Justin *
Rozhodl jsem se jí dovést ke mě. Přeci jen by bylo trochu nezdrvořilé lézk k nim do baráku.Cestou ke mě domů usnula. Byla tak roztomilá. Opatrně jsem ji vzal do náruče a odnesl dovnitř. Položil jsem ji až ve svém pokoji na mou postel. Chtěl jsem odejít, ale ona se začala mrvit.
"Justine zůstaň tu prosím." Zašeptala slabě a já jsem se pousmál. Opatrně jsem si lehl vedle ní na bok a pozorval její jemné črty tváře. Její kouzelně rty, které si s lehkostí potírala jahodovým balzámem. Poznal jsem ho, protože takový používala i Miley. Zamrazilo mě při vzpomínce na ni. Rychle jsem zahnal ty myšlenky dřív, než se stihli rozšířit. Nechtěl jsem znovu vzpomínat na její sladké polibky a oči, ve kterých jsem se utápěl. Shit. Už zase. Odboural jsem všechny svoje myšlenky a jednou rukou objal Alli kolem pasu. Spala tvrdě, ale když se moje ruka dotkla jejího těla, jemně se pohnula. Usmál jsem se a hlavu položil do pohodlného polštáře. A usnul jsem.

Pomalu jsem se začal probouzet, protože jsem na sobě cíti něčí pohled. Pomalu jsem rozlepil oči a uviděl jsem Scootera, Claire, Pana Nickolsona a Pana Georgiona. Všichni se mračili a Scooter měl složené ruce na hrudi.
"Ehm..no. Usnuli jsme." Nevinně jsem se usmál a stoupnul si z postele.
"Jo..usnuli." Řekla posměšně Clair a kdyby mohl můj pohled zabíjet, byla by už dávno mrtvá.
"No..no ona byla strašně unavená, a usnula v autě..a no já ji přenesl, nějak jsem si lehl a usnul jsem." Koukal jsem do země, ruce v kapsách a špičkou boty jsem vyvrtával dolík do podlahy.
"Co se děje?" Ozval se jemný melodický hlas za mnou. Všechny pohledy se strhli na ní a do jejích bledých tváří stoupla červeň.
"Nic. Odcházíme." Sykl pan Nickolson.
"Oh, dobře." Tiše řekla a vstala z postele. Popadla kabelku, která ležela na křesle a stoupla si vedle svého otce.
"Neshle." Pronesl chladně pan Georgion.
"Nashle." Zoopakoval pan Nickolson. Alli jen něco tiše pípla a nechala svým otcem za ruku odtáhnout dolů. Všiml jsem si jak pan Georgian, lehce strčil do Claire a ona se o dva kroky přiblížila ke mě. Nenápadně jsem protočil oči a přiblížil se ke Scooterovi. Bylo to asi takhle: Já krůček, ona krůček, já, ona. Trvalo to tak asi dokad jsem nebyl u své skříně.
"Jsi v pasti." Zašeptala a vůbec ji nevadilo, že nejsme v místnosti sami. narazil jsem zády do skříně a ona dala ruce kolem mě. Její obličej byl blízko. Moc blízko. Když jsem si všimnul, že se přibližuje ještě víc, proklouzl jsem pod jejími ruky a stoupnul si znovu vedle Scootera.
"Tak, děkujeme, že jste přišli na večeři dáme vám vědět." Podal Scooter ruku panu Georgianovi a "nneápadně" ho vyhnal. Konečně jsem měl klid. Takže jsem se rozhodl dopřát si horkou sprchu..

Alli *
Je roztomilé, jak se stará. Že bych se mu líbila? Haha. S ním by to byl fakt partyride...ale potom co jsem předvedla na té párty se mu radši nebudu dívat do očí. Nikdy. Ucítila jsem jak mi drhnou víčka a usnula jsem. Pak si jen pamatuji jak mě vzal do nárudčí a vytáhl mě z auta. Cítila jsem jak se mu klepají ruce. Buď to jsem moc těžká nebo je nervózní. Byla jsem v polospánku, když mě položil na postel. Je to trochu divnéale nechce se mi z tohodle klimbání probouzet. Chtěla jsem zabrat a usnout ,ale cítila jsem jak dýchá. Jak se na mě dívá. Bože to je tak frustrující. Jsem v jedné posteli s úžasným klukem a.. Bože Alli na co to myslíš.
S těmihle myšlenkami jsem usnula.
Za chvíli jsem ucítila na svém pasu a boku jeho ruku. Trochu mě to vyděsilo a tak jsem sebou škubla. Všiml si toho protože se určitě uchecht. Trochu se ke mě přitiskl. Chtěla jsem otevřít oči a rozlédnout se po jeho pokoji a pak ho třeba políbit,ale to nemůžu ne..........................

"Ehm no..Usnuli jsme." probudil mě sametový hlas. Hned mi došlo, že vysvětluje nejspíš Scooterovi co se stalo. Oči jsem měla stále zavřené a chtěla jsem ho nechat se v tom ještě chvíli vykoupat. PO chvíli jeho vysvětlování jsem se jakože probudila.
"Co se děje?" zamumlala jsem.
"Nic. Odcházíme." řekl jasně táta a uviděla jsem jak mrkl. Jestli si myslí, že jsme spolu spali, tak to se šeredně mýlí. Já k němu ani přítulná být neodlám.. To by se tatínkovi hodil ..ts..
Souhlasila jsem ,škubla jsem sebou a popadla jsem kabelku. Stoupla jsem si vedle taťky a čekala jsem co se bude dít.
"Nashle." řekl jasně ten týpek z druhý agentury.
"Nashle." kysele se usmál táta a popadl mě za rameno. Rychle mě táhl dolů ke vchodu. Celou dobu se tvářil chladně.
"Líbílo se mu to?" rozzářil se ,když jsem seděli v autě.
"Nic nebylo tati!" protestovala jsem.
"Ale prosím tě." pobýdl mě.
"Fakt ne." řekla jsem jasně.
"No teda Alli. Ty jsi s ním v jednom domě v jedné posteli a nemohla jsi co? Hlavně, že na každym kroku bylíš kluky a chdíš na párty a tohle si prostě pro firmu nemohla udělat co?" zatvářil se kysele.
"Tati jsi nechutnej!" ořkikla jsem ho. To co říká je pravda. Neublížilo by mi to,ale před ním jsme hrozně stydlivá.
"Promiň..A chtel bych se ti omluvit i za to jak jsem ti ráno nadával.." zklopil hlavu a nastartoval.
"To je v pohodě." usmála jsem se a poklepala jsem ho po rameni. Je na všechno tak sám..Bez mámi je jako tělo bez duše a takovéhle výjevy se u něho dají čekat. Objal mě a jeli jsme. Dojeli jsme domů a Louisa zrovna připravovala snídani. Hedn jsem se najedla a šla jsem do pokoje. Zapla jsem laptom a dokola a dokola jsem si pouštěla to video. Nevypadalo to, že by se mu moje plazení nelíbilo. Usmíval se. A to Justin Bieber poslední dobou nedělá. No co..Neměl si začínat s dvěma holkama a ještě k tomu slavnýma...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama