Never let you go ♦ prolog

10. listopadu 2012 v 20:22 | Dizzie. |  Never let you go.
Alli Nickelsonová je 17cti letá dívka. Svou mámu nikdy nepoznala, protože umřela při porodu. Žije jen s tátou, který se živý jako tour manažer celebrit. Často není doma, a tak musel najmout chůvu. Louisu. Louisa je trochu při těle a má černé vlasy. Jednoduše klasická chůva. Louisa s nimy bydlí ve vile v LA. Jsou bohatí, protože její táta s jeho firmou 'Max Nackolson agency' vydělává hodně. Alli je menší postavym proto často nosí boty na podpadku. Má blonďaté vlasy a krásné pomněnkové oči. Její povaha je veselá, stydlivá a dokáže si stát za svým názorem.

Justin si právě prochází těžkým obdobím. Selena mu dala 'ádios' kvůli modelovi z Itálie. Nikdy si nemyslel, že mu dá kopačky ona. Ani mu neřekla pořádný důvod, takže byl překvapený, že druhý den od jejich rozchodu byli titulní stránky všech bulvárů pokrytí fotky jí a jejího milence. Nejdřív si myslel, že zjistila, že má románek s Miley.
S Miley byli milenci docela dlouho, ale Miley to ukončila kvůli jejím zásnubám. Nedokázal snést to, že Selena se s ním rozešla
a tak vyhledával románky na jednu noc nebo jen ležel v pokoji a koukal do stropu.
Bohužel se blížilo jeho turné a jeho asistentka mu má každou chvíli rodit..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama