Two people from two another world ♦ part 1

10. listopadu 2012 v 20:28 | Dizzie. |  Two people from two another world.

"Jdu s Ericou ven." Proběhla jsem okolo táty, který bez přestání něco vyťukával do počítače. No, kdyby tam pořád něco nepsal, nebydleli bychom tady v téhle čtvrti. V jedné z nejluxusnějších čtvrtí LA. Neměla bych tolik oblečení a líčidel. Dobře, musela jsem se smířit s tím, že na mě otec nebude mít čas, a že často budu doma jen s naší hospodyní Grace, ale je to jen malá daň z přepychu.
"Nebuď tam dlouho." Zamumlal, ale zrak od obrazovky neodtrhl. To znamená, že se můžu vrátit, kdy chci. Mámu, která by mě vyzpovídala a dala určitá pravidla, nemám. No, teda, někde ji mám, ale neznám ji. Když mi byli dva roky, utekla od táty. Předtím než babička, jeho máma, umřela..vyprávěla mi, že byla hrozně nezodpovědná a nedokázala by mě vychovávat. Prý, že když jsem večer brečela, musel mě chodit utěšit táta, protože ona to odmítala. Táta mi o ní nikdy nic neříkal. Teda, když už jsem se zeptala, tak se takticky vykroutil z odpovědi.
V těsných černých šatech jsem se rychle dostala do chodby a oblékla si sako. Skrčila jsem se k botníku pro černé boty na podpatku s platformou. Naposledy jsem se kouknula do zrcadla, které bylo hned vedle věšáku a vyšlu ven. Mé odhalené nohy ovál studený vítr až mi na nohách naskočila husí kůže. S Ericou, mou nejlepší kamarádkou, jsem měla sraz až před barem, který byl sice kousek odtud, ale já si nebyla jistá, jestli si radši nevzít taxi. Přeci jen, pátek večer, devět hodin. Nakonec jsem usoudila, že to zvládnu, protože už takhle si o mě hodně lidí myslí, že jsem jenom rozmazlená holka, co má všechno. Trochu jsem přidala do kroky a procházela tichou ulicí. Bez aut, bez jediného člověka. Zkřížila jsem si ruce na prsou, abych si trochu zahřála dlaně a pohled měla zabodnutý do země. Blond vlasy mi padaly do tváře a já je tak nechala. Svižným krokem jsem dorazila až před bar, kde už stála sebevědomá brunetka, v přiléhavších a kratších šatech než jsou ty moje. Byli pošité tmavě modrými flitry. Na nohách měla obuté semišové boty na podpatku stejné barvy jako šaty. Vesele flirtovala s nějakým klukem a to ještě nebyla ani v baru.
"Eri?" Opatrně jsem řekla a vysoká brunetka se hned otočila.
"Tay? Už jsem si myslela, že tě táta nepustil." Usmála se a na přivítanou mě objala.
"Myslíš tu stejnou osobu jako já? Protože tý to bylo úplně jedno." Odfrkla jsem a ona mě šťouchla pod žebra.
"Buď ráda za to, co máš. Jsi jedináček, táta ti nechává svobodu a kluci se na tebe lepěj jako mouchy." Vyjmenovávala.
"Jo super. Děláš, jako kdyby tys byla kluky přehlížená." Ironicky jsem poznamenala a s Ericou za zády, předběhla všechny lidi ve frontě.
"Ahoj Steve." Usmála jsem se na vysokého chlapíčka v černém obleku a s rukama na prsách, který si zachovával kamennou tvář. Když jsem promluvila sklonil pohled dolů, protože proti němu jsem byla o dvě hlavy nižší. A to je, co říct, když jsem měla boty na vysokém podpatku.
"Ahojte děvčata. Dlouho jste tu nebyli." Usmál se.
"No jo. Naše Taylor si projížděla Evropou." Zasmála se Erica. " A já jsem sem sama jít nechtěla." Dodala hned a Steve chápavě přikývnul.
"Jó Evropa. Jednou jsem byl v Itálii. Teda krásný památky, opálený holky a slunce. Prostě ráj."
"Děláš jako, kdyby tady nebyli hezký holky." Jakoby jsem se urazila a on mě poplácal po rameni až jsem skoro odlétla do strany.
"Však já neříkám, že tady nejsou." Potom odepnul sponu, která lidi držela venku a pustil nás dovnitř. Jen co jsem odrhnuly červený těžký závěs, ocitly jsme se v prostoru hlasité hudby a skvěle se bavících lidí.
"Jdeme si objednat na bar, ne?" Křikla mi do ucha Erica a nečekala na odpověď, chytnula mě za rukáv od saka a odtáhla si mě směrem, kterým toužila. Postavila se k baru a čekala, kdy si jí barman všimne. Já jsem se zatím porozhlédla po baru, kde se to plnilo různýma lidma. Když jsem se otočila k mé nejlepší kamarádce, která zatím flirtovala s barmane,m zatímco on míchal drinky.
"Blázníš? Je mu tak třicet." Špitla jsem ji nenápadně do ucha.
"No a? Podle našich občanek je nám něco přes jednadvacet." Ušklíbla se.
"Jo, ale ve skutečnosti je nám jenom devatenáct." Nestačila mi na to nic odpovědět, protože už se vracel barman i s barevnými drinky. Obě jsme si převzali stejný nápoj a Erica se otočila. Lokty se opřela o bar a začala skenovat..no nejspíš kluky.
"Moc ulíznutej, s holkou, gay, nemá svaly, gay, moc velký svaly.." Mumlala si pro sebe a já se na ní kouknula se zdvihnutým obočím.
"Trochu vybíravá, ne?" Zasmála jsem se.
"Nemůžu za to, že ani jeden není můj typ." Pokrčí rameny a strčí si do pusy barevné brčko. Udělám to samé a opřu se podobně jako ona. Po chvíli si pro ni příjde nějakej kluk s opálenou pokožkou a černými vlasy vyčesanými nahoru. V tílku byli vidět jeho svaly a pár tetováních, co měl na pažích. Ani chvíli neváhala a následovala ho na parket. Zůstala jsem u baru sama jen se svým drinkem a tím otravným barmanem, který se semnou snažil navázat konverzaci, ale když jsem nereagovala, vzdal s tichou nadávkou "Snobka." Neřešila jsem to a posadila se na barovou stoličku, na kterou se lezlo poněkud těžko, teda pokud jsem nechtěla, aby mi nebylo vidět spodní prádlo. Ladně jsem přehodila nohu přes nohu a můj zrak padnul na skupinku kluk, kteří se teď přihrnuli dovnitř. Byli tři a všichni byli neskutečně..sexy. Ten napravo měl blonďaté vlasy nahoru, černé triko měl ve předu zastrčené do kalhot s nižším rozkrokem a pyšnil se úžasně vypracovaným tělem, stejně jako i dva zbývající. Ten uprostřed měl uhlově černé vlasy spadlé do čela, pletenou čepici, piercing ve rtu a džínovou vestu přes bílé triko s nápisem, nějaké rockové hudební skupiny. No a ten poslední měl hnědé vlasy vyčesané podobně jako ten blonďatý, ale měl je o něco delší. Jeho svaly obepínalo bílé triko a měl obyčejné triko s nízším rozkrokem jako oba jeho společníci. Přes ramena měl přehozenou džínovou bundu jeho hnědé oči zřejmě hledaly nějaké známe tváře, ke kterým by si mohli přisednout. Černovlasý kluk mu poklepal na rameno a společně se vydali k nějakému stolu vzadu, kam můj pohled nedošáhl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama