Two people from two another world ♦ part 4

10. listopadu 2012 v 20:30 | Dizzie. |  Two people from two another world.
"Erico? Jak jsi se sem dostala?!" Zeptala jsem se a ručník si tiskla více k tělu.
"Normálně..Grace mě pustila." Pokrčila rameny a odložila časopis na stranu. "Tak, jak to včera šlo? Teda řeknu ti, ale Ray byl fakt divoch." Skousla si spodní ret a já otevřela svojí skříň. Přejela jsem pohledem svoje oblečení a vyndala černé legíny a krémovou košili větší velikosti než mám.
"Nic extra." Řekla jsem nezaujatě a nenápadně si oblékla spodní prádlo. " Ale jsem ráda, že ty jsi si to tam užila." Usmála jsem se.
"Fajn..Ray byl vážně sladkej. Vzal mě k němu do bytu .. ten byt nebyl moc zařízenej, ale postel a kuchyň měl. Skoro celou noc se o nic nepokusil..Jenom jsme si povídali a máme toho tolik společného.."
"Wow..to musí být klasa, když si s nim nevlítla do postele." Ušklíbla jsem se.
"Hele já nespím s každým na potkání..Musí být hezkej!"
"Hm..to ti vůbec nevadí, že je z nižší vrstvy než ty? Že můžeš klesnout dolů?" Zeptala jsem se a nasoukala jsem se do těsných legín.
"Proč by mělo? Já s nima na veřejnost nechodim..Když to Ray bude chtít nějak se z toho vykecám." Zasmála se a já protočila očima. Jasně, že jí to bylo jedno. Jí je jedno všechno..teda až na módu, popularitu, kluky. "Co dneska podniknem? Je sobota..takovej krásnej den." Zasnila se a já přes hlavu přetáhla triko.
"Co bys chtěla podnikat? Nestačí, že jsme včera byli v klubu?"
"Ale noták..Buď trochu společenská." Řekla vážně. "Co třeba nákupy?" Prohlédla si svoje nehty a pak se podívala na mě. "Potřebovala bych si dojít na manikúru."
"Já miluju nákupy, ale že by se mi chtělo nosit tašky plné oblečení v takovým horku.."
"Kdo říká, že ty tašky budeš nosit ty? Můžeme si přece nabrnkout nějakýho sexouše, kterej to zařídí." Mrkla na mě a já se zašklebila. Na tohle sdílíme každá rozhodně jiný názor..

"Fajn..řekni mi jak jsi dokázala, že tu s tebou právě teď stojím!" Naštvaně jsem broukla a podívala se na svou nejlepší kamarádku, když jsme stáli uprostřed nákupního centra.
"Asi mi nemůžeš odolat." Nevině pokrčila rameny. Vzala mě za ruku a zatáhla do blízkého obchodu. Nákupy miluju, ale když jsem k tomu donucena násilím není to takové jako když na to mám náladu. Tiše jsem ji následovala a hodnotila oblečení, které si vybrala a brala si je do kabinky. Měla plné ruce tašek a pořád brebentila, že musíme jít tam a tam a tam..všechno se mi motalo dohromady.
"PAUZA!" Vykřikla jsem, když mě zatahovala do ráje bot. "Mám hlad a bolej mě nohy. Dejme si pauzu. Prosím." Udělala jsem psí oči a ona protočila oči.
"Fájn." Souhlasila. "Jdeme..kam?"
"Nevim..do McDonaldu?" Zasmála jsem se. Hlídala jsem si postavu, ale jednou za čas přece nevadí hřešit. Teda aspoň mě ne. Moje společnice s tím měla problém.
"Do McDonalda? Děláš si srandu? Víš kolik kalorií je v jedné hranolce?"
"Ne a ani mě to nezajímá." Vyplázla jsem jazyk a chytla ji za ruku. Dotáhla jsem ji tam a objednala si. Erica si mezitím všimla našich spolužáků.. no a s jedním se mě pořád snažila dát dohromady. Byl celkem pěkný, ale…až moc takový..no…rád střídá holky. Zatáhla mě i mé hranolky k nim a shodou náhod jsem seděla vedle Tobiase.
"Tak holky..máte na večer nějaký plány?" Zeptal se Tobias a mrkl na nás. Rychle jsem si cpala do pusy hranolky, abych nemusela odpovídat, když mi někdo začal přejíždět po odhaleném stehně. Moje riflové kraťasy nebyli moc dlouhé a on mohl přejíždět od kolene skoro až nahoru. Skoro jsem se zadusila hranolkama.
"Ne..nemáme. Ani jedna." Zářivě se usmála Erica a mrkla na mě. To byl kousek k tomu, aby můj obličej začal fialovět od nedostatku kyslíku.
"V tom případě vás zvu na moji párty, kterou pořádám. Rodiče jeli na svoje výročí někam pryč, takže párty roku." Tobias se nepřestával usmívat a jezdit po mém stehně.
"Ehm..jdu odnést ten tácek." Řekla jsem a v ruce držela hnědý tácek, na kterém byl obal od hranolek. Tobi se musel zvednout, abych mohla projít a samozřejmě taky musel dát dolů ruku z mého stehna. Výhra! Pomalu jsem odnesla tácek a skrčila se tam. Chvíli jsem byla tak skrčená, že jsem je nenápadně pozorovala před kytku, která byla na tom "stojanu".
"Dlouho jsme se neviděli, že?" Zasmál se hlas za mnou a já se pomalu otočila.
"Ahoj." Nejistě jsem se usmála na dva kluky za mnou.
"Tak co hlava?" Zeptal se Adrian.
"Jo..je to v pohodě." Podívala jsem se na Justina, který se koukal všude kolem jen ne na mě.
"S kým se to bavíš Tay?" Ozval se za mnou klučičí hlas a já se otočila.Za mnou stáli kluci ze třídy a Erica. Tobias přišel až ke mně a dal mi ruku kolem pasu. "Pojď..máme lepší věci na práci než se bavit s těmahle lůzrama." Odtáhl mě od nich a já se otočila a věnovala jim omluvný pohled. Adrian kývnul a Justin..byl mimo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama