Sadness

7. prosince 2012 v 17:37 | Dizzie. |  Jednodílné, dvoudílné ♦ One Direction

Psáno ve spolupráci s AnnJay :) :3

Šla jsem mokrou Londýnskou ulicí a už jsem se těšila až ho zase uvidím. Harryho. Až se ohřeju v jeho bytě a nebude to jen topení, co mě zahřeje. Uviděla jsem šedivé dveře a okamžitě jsem vyběhla schody co k nim vedly. Zhluboka jsem se nadechla, upravila jsem si vlasy a stiskla zvonek.
Po pár sekundách se otevřeli dveře a v nich stál dokonalý kluk s kudrnatými vlasy.
"Ahoj!" usmála jsem se.
"Jo..Ahoj." řekl a já věděla, že není něco v pořádku.
"Co se děje? Není tu, ne?" lekla jsem se.
"Ne, není. Pojď dál." pootevřel dveře a ustoupil. Přesně jsem věděla, co ho trápí. Vyčítá si to co děláme.
Vešla jsem dovnitř a mou pozornost jako vždycky upoutala fotografie v zlatavém rámečku na komodě. Já, Harry a Harryho přítelkyně. Já, Harry a Emily. Já, Harry a moje nejlepší kamarádka.
Harry mi sundal kabát a jedním pohybem ruky ho pověsil na věšák vedle zavřených dveří. Vyklouzla jsem z bot,dala je do botníku a opět jsem se na něj otočila. Moje touha dotknout se ho mě ovládala víc a víc a já nemohla odolat.
Prsty jsem mu přejela po bílém triku od hrudníku až k poklopci. Koutky jeho rtů se se nepatrně zvedly nahoru a on se mi zadíval do očí. Přitáhl mě k sobě za boky a z krku mi odkryl šátek,aby mě mohl políbit. Postupoval po krku a tvářích až k mým rtům. Naše jazyky se ocitli v těsné poloze a jeho ruce klesly k mým hýždím.
Znovu se mi zadíval do očí a proměnil se v Harryho,který mi patří každou středu a pátek.

Vyhoupl mě na boky a šel se mnou do obýváku. V obýváku bylo šero a jediné světlo,které v něm bylo se linulo z ulice. Procházelo velkým oknem,které zabíralo jednu celou stěnu Harryho obýváku. Postavil mě právě k té stěně a znovu mě líbal. Sehnul se a hlavu mi strčil pod černé šaty a začal mi sundávat silonky. Zasmála jsem se a slyšela jak on pod mou sukní taky. Potom z pod mé sukně vykoukl a sundané silonky hodil vedle mě. Otočil mě k němu zády a přitiskl mě k němu. Pomalu mi sundával ramínka od šatů a pak je stáhl celé. Otočila jsem se a on mě přitiskl zády na studené sklo. Něžně stiskl moje prsa a políbil mě na čele. Odstrčila jsem ho od sebe a sehnula jsem se. Pusou jsem mu začala rozepínat poklopec a pak jsem si pomohla rukou. Slastně vydechl a usmál se. Naznačil mi ať vstanu, přitiskl mě k sobě a přejel mi prsty po páteři. Zastavil se a rozepínání podprsenky a rozepnul jí. Pak si klekl a nosem přejel od podbřišku po pupíků až mezi mé prsy. Pak je stiskl. Rukou jsem mu přejela po jeho chloubě schované v boxerkách a postupovala jsem nahoru k triku. Sundala jsem mu ho a nehty jsem mu přejížděla po svalech na břiše, pak jsem se k němu přitiskla a dělala jsem kroužky na jeho zádech. V tom už jsem cítila jak je vzrušený. Otočil mě k sobě zády, rozkročil mi nohy a stáhl mi krajkované kalhotky. Rukou mi přejel po vchodu a pak po bříšku. Ohnul mě aby do mě mohl pohodlně vniknout. Vlasy mi přehodil na stranu a ještě mě políbil na krku. Ruce jsem si opřela o studenou sklenou stěnu a čekala jsem na slast,kterou mi způsobí. Ohlédla jsem se a viděla jsem jak si stahuje boxerky. Usmála jsem se a podívala jsem se do tmavého města za sklem. Pak do mě vnikl. Chytil mě za boky a začal přirážet. S každým jeho pohybem se můj pocit slasti stupňoval. Zrychloval a zrychloval a začal vášnivě vzdychat. Já jsem se ke vzdechům přidala a sklo přede mnou se začalo zamlžovat od mého a jeho horkého dechu.
"Harry.." špitla jsem.
"Kristen!" křikl ve vyvrcholení.
"Už!" křikla jsem taky a cítila jsem jak mi zpocená chodidla klouzají po plovoucí podlaze. Harry povolil všechny svaly v těle a opřel se o mě. Přitiskl mě na sklo a ruce dal také na sklo vedle mých.
Po slastném zážitku jsem na sebe oblékla do toho v čem jsem přišla, zatímco Harry si oblékl jen boxerky.
"Takhle to dál nejde." Promluvil zničehonic Harry, když jsem si natahovala černé neprůhledné silonky. Zmateně jsem se na něj podívala.
"Co-cože?" Ruce se mi spustili po dél těla a nohy se mi začali podlamovat.Musela jsem si sednout na pečlivě ustlaný gauč uprostřed místnosti.
"Kristen..nikdy se to nemělo stát. Já Emily miluju a nechci jí ztratit!" Sedl si vedle mě a položil mi ruku na stehno. Jeho dotyk mě chladil i pod vrstvou silonek. Otřásla jsem se. Mlčky jsem vstala a přešla po plovoucí podlaze ke knihovně, kde byli pohozené moje černé šaty. Cestou jsem si prohrábla své dlouhé vlnité vlasy a snažila se zachovat seriózní výraz.
"Hele...stejně nešlo o nic jiného než o sex." Ozval se za mnou jeho chraplavý hlas. Sehnula jsem se pro šaty a po tom se mu otočila tváří.Pokoušela jsem se o bezvýrazný pohled a nedat najevo tu bolest lámaného srdce. Měla jsem vždycky jasno, že mezi námi nikdy nebude nic víc než jen tělesné uspokojení. Ale někdy před pár měsíci jsem si začala uvědomovat, že mi chybí jeho vůně. Jeho smích a trapné vtipy.
"Ano," Přikývla jsem a přetáhla šaty přes hlavu. "Máš pravdu."
Ruce jsem namáhala, abych si mohla zapnout šaty, ale dřív než se mi to povedlo stál Harry jen pár centimetrů ode mě a díval se mi do hnědých očí. Jeho ruce po slepu našli zip a vytáhli ho nahoru.. Trochu ode mě poodstoupil a položil mi ruce na boky. Pravou rukou obtáhl linii mých boků, krku a zastavil se na tváři. Studenou rukou se dotýkal mé kůže a já zavřela oči. Palcem přejel po plných rtech.
"Možná, že kdybych tě potkal dřív než Emily byli bychom teď spolu." Přerušil ticho, které naplňovalo místnost. Přikryla jsem jeho ruku svou dlaní a cítila horké slzy, které jakoby propalovali mou tvář. "Ale já už Emily nemůžu dál ubližovat." řekl. Přikývla jsem a sundala jeho ruku.
"Kvůli tobě jsem se vzdala svojí nejlepší kamarádky." Zašeptala jsem naštvaným hlasem. " Neubližoval jsi jenom Emily, ale i mě! Víš jaký to bylo, poslouchat ty kecy o vaší romantické večeři? Trhalo mi to srdce..poslouchat to a vědět, že mi neopustíme tyhle podělaný čtyři stěny!"
"Nikdo tě nenutil se mnou spát." Pokrčil rameny.
Rozeběhla jsem se proti němu a vytrhla mu srdce z hrudníku. Hodila jsem ho z toho proskleného okna a napíchlo se na větvičku stromu, který byl venku před oknem.
Zatřásla jsem hlavou a podívala se na Harryho, který měl ve tváři povýšený výraz.
"Jsi sráč, Harry." Vzala jsem do rukou svoje černé lodičky a vyběhla do deště, normálního Londýnského počasí. Za běhu jsem si stihla obout boty a zastavit taxi. Jediné co jsem právě teď chtěla bylo dostat se domů, vybrečet se do polštáře a udělat si velký hrnek černého čaje.
V taxíku jsem začala brečet jako nikdy dřív. Když zastavil hodila jsem řidiči 5ti librovku a vyskočila jsem z taxíku. Narazila jsem do hnědých dveří od mého bytu a došlo mi, že ještě musím odemknout. Hrabala jsem v levé kapse a když jsem vytáhla klíče,tak vypadl i celé obsah kapsy. Zaostřila jsem přes vrstvu slz v mých očích a posbírala jsem všechny lístečky a papírky. Odemkla jsem a vběhla jsem dovnitř,. Zabouchal jsem dveře a okamžitě jsem skočila do postele a začala brečet do tyrkysového polštáře,pak jsem únavou usnula. Probudilo mě zuřivé bušení na dveře. To je on!!! Jistě to bude on!! S radostí jsem vstala a na polštáři byly dva černý mokré fleky. Běžela jsem ke dveřím a škubnutím jsem je otevřela.
"E-Emily?" vyjeveně jsem se na ní podívala.
"Ahoj, šla jsem kolem tak jsem si řekla, že se stavím a o něco se s tebou podělím." usmála se a já nevěděla co čekat.
"Em..No?" zeptala jsem se a promnula jsem si oči.
"Jak si mohla..." s hnusením se na mě podívala.
"Emily já.." zakoktala jsem se.
"A on je ještě tak hloupý, že se mi přiznal.. Jsi jen odporná děvka Kristen." kysele se zatvářila a já cítila, že do mýc očí se blíží další várka slz.
"Já ho miluju Emily." podívala jsem se na ní zoufalým výrazem.
Její ruka vystřelila do výšky, popadla mě za vlasy a hlavou mě vrazila do dveří. Zřítila jsem se k zemi a svět mi začal šedivět.
"Ale on miluje mě." usmála se. Pak už jsem jen viděla jak postava s blonďatými vlasy odchází od mých dveří.
S námahou jsem vstala a sáhla si na čelo. Na mé dlani byl červený flek. Krev mi stékala do očí a štípala snad víc, než mé slzy.
Už nemám důvod proč bych tu měla být. Nemám důvod. Vyběhla jsem ven a s každým krokem se mi vyvrkávali nohy na podpatcích. Běžela jsem a nevěděla jsem kam,protože svět byl pro mě rozmazaný. Uvědomila jsem si, že jsem na mostě nad Temží a v hlavě mi běhala jen jedna jediná věta. Už není důvod.
Rukami jsem se opřela o kovové zábradlí a podívala se dolů. Asi deset metrů pode mnou proplouvala Temže. Studený mi do tváře foukal jemné vlasy.Chytla jsem se zábradlí ještě pevněji, dokud moje klouby nezbělali. Opatrně jsem si stoupla na první šprucli, ale omylem jsem si roztrhla černé silonky a vytvořilo se na nich velké oko. Postoupila jsem na další špructly a můj kotník zakolísal. Bolestně jsem sykla a zavřela oči. Ruce jsem od mrazu měla úplně červené a křehké. Byla jsem asi v půlce, takže už jsem svou nohu mohla přehodit na druhou stranu. Když jsem došlápla mokrá hrana se mi sklouzla a jedna bota spadla. Viděla jak moje drahá černá lodička padá do ledové vody. Žblunkutí se rozneslo tichým okolým. Pevně jsem se chytla zábradlí a zády se o něj opřela. Rána na čele na studeném vzduchu štípala a studené železo studilo mou levou nohu. Bolavé srdce se tlačilo na můj hrudní koš. Lidi si neuvědomují co mají, dokud to neztratí. Ztratika jsem kamarádku, kterou jsem znala od malička kvůli neopětované lásce. Jsem osmnáctiletou holkou co toho zažila až moc. Krásnou lásku, neopětovanou lásku, pravé přátelství a dokonce mě moje bývalá nejlepší kamarádka zmlátila. Zasloužila jsem si to. Jsem svině. Pustila jsem se zábradlí a odrazila jsem se. Zavřela jsem oči a čekala, kdy se mé kůže dotkne ledová voda. Připadalo mi to jako věčnost. Voda se dotkla mých prstů u nohou a začala se vsakovat do silonek. Voda se mi dostala do učí a nosu. Naposledy jsem pod vodou otevřela oči a uviděla Harryho mlhavě usměvavou tvář s dolíčky. Bohužel to byla jenom moje představa. Natáhla jsem po něm ruku a moje plíce selhali. Padala jsem ještě hloub a už nezbyli síli na to, abych vyplavala na hladinu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bára/A.E.G. Bára/A.E.G. | Web | 7. prosince 2012 v 17:47 | Reagovat

Bože Dizz! To je dokonalý! :) Vážně krásný :)) Je mi teď Kristen líto, i když nebyla vůči Emily zrovna dvakrát milá :D

2 Márč Márč | Web | 8. prosince 2012 v 13:34 | Reagovat

ahoj :) ráda spřátelím :)

3 S. S. | E-mail | Web | 9. prosince 2012 v 19:44 | Reagovat

To je moc toto.. to je tak dobré :O nemám slov, úplne ma to dostalo.
Mám jednu otázku. V ako programe robíš titulné fotky k poviedkam? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama